Radyo Dinle

Pal FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Pal FM
Kategori Pop
İletişim info@palfm.com.tr

Pal FM Dinle

2007 yılında kurulmuş olan Pal FM, müziğin Türkçesi sloganıyla yayınlarını devam ettirmektedir. İstanbul merkezli olarak yayın yapan radyo ulusal radyolar kategorisi içerisinde yer almıştır. İstanbul’daki frekansı 99,0 olurken Türkiye’nin farklı illerine farklı frekanslar üzerinden yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden de tüm Türkiye’ye yayınlarını duyuran kanalın keyifli ve eğlenceli müzik yayınları vardır. Türkçe müzik yayınlarında en güzel parçaların yer aldığı radyoyu sitemiz üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Radyo Pal medya tarafından kurulmuş ancak 2016 Haziran ayında satılmıştır. Halen aynı şirket bünyesinde yayınlarını devam ettiren radyo 2012 yılından itibaren farklı bir yayın politikası ve yayıncıları bünyesine dahil ederek hızlı bir büyüme trendi içerisine girmeyi başarmıştır.

Türkçe müzik sloganından da anlaşılacağı gibi radyo Türkçe yayın yapmaktadır. Radyonun şarkıları kadar yayınları ve programları da oldukça başarılıdır. Türkiye’nin yakından tanıdığı birçok programcı radyonun yayınlarını gerçekleştirmektedir.

Radyo Türkçe pop müzik şarkılarına önem verirken, hit parçalara dikkat çeker. Güncel şarkıların yer aldığı radyo hareketli yayınları ve keyifli programlarıyla Türkiye’de adından çok fazla söz ettirmeyi başarmıştır.

Sitemiz tüm radyo yayınlarında olduğu gibi Pal FM konusunda da sıkı bir yayın politikasına sahiptir. Sitemize giren her kullanıcı arama bölümüne Pal FM dinle yazdığında radyonun canlı yayınlarına hemen ulaşabilmektedir. Radyonun kesintisiz yayın verdiğini hepimiz biliyoruz. Sitemiz üzerinden de radyonun kendi frekansında olduğu gibi kesintisiz yayınlara ulaşabilirsiniz.

Günün büyük bir bölümünde hareketli şarkılara yer veren radyonun geniş bir müzik arşivi var. Dolayısıyla radyonun sürekli farklı ve popüler şarkılara yer veriyor olması dinleyici kitlesinin memnuniyetini kazanıyor.

Pal FM Canlı Dinle

Pal Fm canlı dinlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Kendi internet sitesi üzerinden de yayınlarını sürdürüyor olsa da bizim radyomuzun tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında istenildiğinde diğer radyo kanallarına da geçiş yapılabiliyor olmasıdır. Sitemizde Türkiye’de hizmet veren ulusal ve yerel radyoların büyük bir bölümü bulunmakta ve yeni radyoların eklenmesine de sürekli olarak devam edilmektedir.

Sitemize ister mobil üzerinden isterseniz diğer tüm akıllı cihazlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz.

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın