Radyo Dinle

Radyo Vi̇zyon Türk

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo Vi̇zyon Türk
Kategori Pop
İletişim taner@radyovizyonturk.com

Radyo Vizyon Türk Türkiye’nin ilk özel radyo istasyonlarından bir tanesidir. 20 Eylül 1995 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla, seçkin programcılarıyla, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla, Türkiye’nin en çok dinlenen bölgesel radyoları arasındadır. Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran radyo kanalı, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi olmuştur. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Türkiye’nin lider radyosu olmuştur. Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda ses olmaya devam edecektir.

Adres: Fevzi̇ Çakmak Mah.Kaynarca Sok.No:17/a, Bahçeli̇evler
Telefon: 05466768016
Mail: taner@radyovizyonturk.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

21 tarafından 2021-04-04 23:50:01 tarihinde gönderilmiştir.

Memoli Dağ SİLİVRİDE YATMAKTA OLAN MÜJDAT DAĞ AMCAMA - VE ARTEŞ DAĞ KUZENİME SİZİ COK SEVİYORUZ BEN MEMOLİ. YOKLUGUNUZ COK BELLİ AKLIMIZ HEP SİZDE GÖRÜŞE GELDİK AMA HASTALIKTAN DOLAYI KISMET OLMADI İYİKİ BENİM KUZENİM İYİKİ BENİM AMCAMSIN KARDEŞİMDE BURADA SİZİ COK SEVİYORUZ VE CÖZLÜYORUZ AMCAM ELLERİNDEN ÖPÜYORUZ BÜTÜN YEĞENLERİNİN VE KARDEŞLERİNİNDE ÇOK SELAMI VAR TEKRAR ELLERİNDEN ÖPÜYORUZ AMCAMM

Yorum Yapın