Radyo Dinle

Ordu FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Ordu FM
Kategori Pop
İletişim ordufm@hotmail.com

Ordu FM Dinle

ordu fm

Farklı bir yayın akışı ile pop müziklerin yanı sıra insanların dinleme ihtiyacı duyduğu ilahi ve dini müzikleri Ordu FM‘de canlı dinleyin.  Karadeniz insanının değişik müzik ihtiyaçlarını karşılamak ve isteklerini yerine getirmek için kurulmuş bir radyodur. Ordu ve yakın çevresinde 89.2 frekansı üzerinden hizmet verdiği gibi; diğer illerde ve farklı ülkelerde de web üzerinden dinlenebilecek olan mükemmel bir radyodur. Radyo 89.2 Ordu FM dinleyicileri ordu ve çevre illerinde bu frekansı gerçekten severek dinlemekte.

Asıl yayın akışı genel olarak Türkçe Pop ve ülkemizde sıklıkla dinlenilen müziklerden oluşuyor olsa da; kendine has tavrıyla, yayın akışına göre şekillenen dini müzikler ve ilahi yayınları da yer almaktadır. Yani hem eğlenceli ve popüler müzikler dinleyip, hem de ilahi ihtiyacınızı ve dinlenmek istediğiniz zamanlarda da bu yayınları takip edebilirsiniz. Ordu FM, 89.2 frekansı üzerinden verdiği yayın sayesin,de Ordu ve çevresinde arabada, işte veya dijital ortamlarda dinlenebilir. Diğer zamanlarda ise internet üzerinden web radyosu şeklinde de hizmet vermektedir. Gün içerisinde yer alan yayınlarda yayınları renklendiren yayıncıları bolca bulunmaktadır. Bu sayede eşsiz bir sohbet ortamı ve istek parçalarla kolaylıkla ulaşabileceğiniz mükemmel yapıya sahip olan Ordu FM, kaliteli bir yayıncılık anlayışı izlemektedir.

Günlük olarak ünlü konularla birlikte, keyifli yayıncılık anlayışını benimseyerek, başta Ordulular olmak üzere, tüm Türkiye’den beğenerek dinlenir. Kolaylıkla erişilebilecek olan Ordu FM sayesinde, gününüzü farklı ve renkli geçirebilirsiniz. İstediğiniz her an farklı bir müzik anlayışına, genel itibariyle Türkçe Pop ve kaliteli ilahi yayınlarına ulaşabileceğiniz Ordu FM, sizlere farklı bir keyif sunmaktadır.

Sizlerde eğlenceli zamanlarınızı, Karadeniz Radyolarından olan Ordu FM ile sağlayabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla Türkiye’deki Popüler müziklere kolaylıkla erişim imkanı sunuyor. Kesintisiz hit müzik, kaliteli sohbetler, eşsiz yayıncılar ve her kesimden insana hitap eden sohbetler sayesinde, dilediğiniz gibi eğlenebilir, müzik ihtiyacınızı da kolaylıkla giderebilirsiniz. Her koşulda hizmet vermek amacıyla bulunan, kaliteli yayıncılığı daima en üst aşamada sağlayan Ordu FM ile birlikte, dilediğiniz zaman mükemmel müzikler sizi bekliyor olacak. Sizlerde her zaman Ordu ve çevresinde 89.2 frekansından karasal yayınlara, aynı şekilde ülkenin her yerinden ve uluslar arası olarak web yayınlarına ulaşarak; Ordu’nun sesine kulak verebilirsiniz.

Frekans Bilgisi

ordu fm dinle

Karadeniz bölgesinin en güzel illerinden biri olan Ordu’nun sevilerek dinlenen radyosu Ordu FM frekansı 89.2 FM bandıdır. Radyo kanalı logo ve yayın sloganı olarak “Şimdi Müzik” kelimelerini kullanmaktadır. Bu frekansı aynı zamanda internet kullanırken de canlı dinleyebilirsiniz. Resmi internet sitesi yada sürekli güncellenen sayfamız üzerinden kesintisiz dinleyin. Ayrıca bilgisayar başında değilseniz ve bulunduğunuz ortamda wifi var ise: şuan bulunmakta olduğunuz site adresimize aynı zamanda mobil üzerinden giriş yaparak cep telefonunuz üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Resmi Web Sitesi: http://ordufm.com.tr

Adres: Şarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. No:89 Kat: 4/404 Altınordu / Ordu
Telefon: 0452 225 02 50
Mail: ordufm@hotmail.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın