Radyo Dinle

Karadeniz FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Karadeniz FM
İletişim info@karadenizfm.com.tr

Karadeniz FM 98,2 Dinle

Türkiye’nin yöresel olarak hizmet veren en büyük radyolarından olan Karadeniz FM, ilk olarak 1994 yılında kurulmuştur. Radyonun kurulum amacı Karadeniz müziğini Türkiye’nin her yerindeki insanlara duyurabilmektir. Türkiye’ye 98,2 frekansı üzerinden yayın yapan radyo halk müziği ve sanat müziği alanında oldukça iddialı, ancak bu yayınların dışında arabesk ve pop müzik tarzlarına da yer veriyor.

Radyonun adı Karadeniz FM, ancak yayınları İstanbul’dan yapılıyor. Yerel olarak yayın yapan radyonun adından da anlaşılacağı gibi Karadeniz ağırlıklı şarkılara yer verdiği bilinmektedir.

Karadeniz FM Canlı Dinle

Radyo İstanbul’dan yayın yapıyor, fakat şu an için İstanbul’un dışında Bursa, Sakarya, Yalova, Tekirdağ ve Kocaeli gibi illere de ulaşabiliyor. Radyonun yayınlarına genel olarak baktığımızda yalnızca müzik dinletmiyor, kaliteli sohbet programları ile kullanıcılarıyla sohbet imkânı da sağlayan radyo kaliteye her zaman önem vermiştir. Sohbet ve müzik yayınlarının içerisinde en fazla ağırlık verdiği ise müzik yayınları yapıyor.

Karadeniz müziklerinin en önemli özelliği hareketli, heyecanlı ve canlı bir ritme sahip olmasıdır. Doğal olarak ritim sadece Karadenizli olanların değil müzikle uzaktan yakından ilgilenen herkesin dikkatini çekiyor. 

Karadeniz FM Dinle

Karadeniz FM şu an kendi frekansı üzerinden bazı şehirlere hizmet veriyor olsa da internet üzerinden Türkiye’nin her yerinden dinlenebiliyor. İnternetin hayatımıza girmiş olmasından sonra artık radyolarında yerel olup olmaması çok fazla önemsenmiyor. Karadeniz FM ise bu noktada bunu açıkça ispat etmiş olan radyoların başında geliyor. Dijital mecralardan yayın yapan radyoyu sitemiz üzerinden takip edebildiğiniz gibi nerede olursanız olun dinleyebiliyor ve isterseniz sohbet programlarına da canlı olarak katılım sağlayabiliyorsunuz.

Radyo dinleyicilerin farklı bir dinleme tarzı vardır. Yani radyodaki ya da programcıdaki kaliteyi ve samimiyeti yakaladıklarında onu asla bırakmazlar. Karadeniz FM’de de sunuculardan programcılara varıncaya kadar herkes sıcakkanlı olmaya özen gösterir ve bu şekilde hareket ederler.

Karadeniz FM Online Dinle

Karadeniz FM üzerinden dinlediğiniz yayınların hareketi ve canlılığı sizi de yerinizde tutamazken, Türkiye’nin pek çok şehrinde bulunan Karadenizli vatandaşlarda radyo yayınları üzerinden kendi kültürlerine erişim sağlayabilmenin mutluluğunu yaşarlar. Karadeniz FM dinlemek istediğiniz de sitemizi ziyaret ederek arama çubuğuna Karadeniz FM yazmanız yeterli olacaktır.

Karadeniz FM TURKSAT 3A Frekans Bilgisi ;

Frekans No: 11096

Polarizasyon: Vertical

Fec: 5/6

Symbol Rate: 30000

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın