Radyo Dinle

Arabesk Radyo

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Arabesk Radyo
Kategori Arabesk
İletişim info@arabeskradyo.com

Arabesk Radyo Dinle

Arabesk Radyo dinle. Arabesk Radyo canlı dinle

2012’nin Kasım ayında kurulan Arabesk Radyo, İstanbul’dan arabesk müzik yayını yapmakta olan bir internet radyosudur. Müzik anlayışını “Full Damar” olarak yorumlamaktadır. Dinleyicilerine, arabesk müziğinin en koyu örneklerini, fantazi, türkü dalında en iyi müzik yelpazesini sunar.

Full Damar” sloganıyla yayın hayatına devam etmekte olan Arabesk Radyo, arabesk müziğine gönül vermiş radyo dinleyicisini, tek bir radyoda toplamayı hedeflemektedir. Sizlere Arabesk Radyo’nun gelişimine göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

Arabesk Radyo “Az anons çok müzik” ve “Az tekrar” anlayışıyla hareket etmektedir.Gün boyu çaldığı seçici müziği sayesinde, sadık ve iyi müzik dinleyicisiyle buluşur. Kaliteli programcıları ve dj’lerinin gerçekleştirdiği canlı yayınlar ve hazırladığı farklı playlistlerle, müzik yelpazesini sürekli genişletmektedir.

ARABESK RADYO Hakkında Bilgiler

İmtiyaz Sahibi
Karan Medya Production Hizmetleri

Adres:
Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No:26 Yenibosna – Bahçelievler / İSTANBUL

Yetkili
Mert AYDEMİR
Hüseyin KARA

Tel:
+90 543 367 05 00 (09:00 – 18:00)

Email:

info@arabeskradyo.biz (Msn değildir)

Kaynak Arabesk Radyo, Resmi Web Sitesi: http://www.arabeskradyo.biz

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın