Radyo Dinle

Aksaray Kral FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Aksaray Kral FM
Kategori Pop
İletişim info@aksaraykralfm.ne

Kral Fm Aksaray Dinle

Aksaray Kral Fm dinle. Aksaray Kral Fm canlı dinle

Aksaray Kral FM 1991 Yılında Türkiyede yerel radyolarla yayın hayatına başlayan, Aksaray da 19 yıldır yayın yapan Aksaray ın en Prestijli radyosudur. Aksaray Kral FM 19 yıldır Kaliteli ve seviyeli Programlarıyla Aksaray Halkının gönlünde Taht Kurmuştur.

MİSYONUMUZ

Aksaray’ın en Prestijli radyosu Aksaray Kral FM Kule Radyo T.V A.Ş Bünyesine dâhil olduktan sonra Aksaray Kral FM’i Teknik ve program içeriği hakkında tamamen yenilemek için Çalışmalarına hız vermiş Gerek Teknik Gerekse program içeriği konusunda yaptığı bu olumlu çalışmalar sayesinde Dinleyicisinin takdirini kazanmıştır.

İlkeli ve tarafsız yayın anlayışını Kendisine Misyon Edinen Aksaray Kral FM Radyonun sadece Bir müzik Kutusu olmadığını Radyoculuğun Toplumun her kesimini ilgilendiren Konulara duyarlı olarak Haber ve kamoyunu ilgilendiren Her konuda yaptığı programlarıyla da Yeniden eski radyo dinleme alışkanlığını kazandırmak için Yaptığı çalışmaları sayesinde Aksaray da dikkate alınan toplumun herkesimin dinlediği bir radyo olma özeliğini de kısa zamanda kazanmıştır.

VİZYONUMUZ

Aksaray Kral FM Olarak Yerel anlamda sıkıntı çeken radyoların prestijini yeniden kazandırmak için yaptığımız çalışmalarda dileğimiz Aksaray’ımızda ve diğer illerde de yayın yapan yerel radyoların hak etiği yerin en tepede olduğunu kanıtlaktır.

Yerel radyolarımız İlk kuruldukları günden bu güne değin halkımızn her zaman en yakın dostu olmuş, Dinlicilerimiz En Mutlu oldukları anda yâda en sıkıntılı oldukları anda yerel radyolarımızla duygularını paylaşmıştır ve paylaşmaya devam etmektedir.

Son zamanlarda Radyoculuk sektöründe de gözle görülür bir rekabet ortamın iyice belirgin olduğu günümüzde Aksaray Kral FM Olarak bu rekabetin getirdiği tatlı çekişmeyle Bizde hedeflerimizi büyüterek yapmış olduğumuz yeniliklerle İlimizin ve bölgemizin en iyisi olmak için çalışmaktayız.

ADRES BİLGİLERİ:
 
ADRES : Hacı Hasanlı Mh. Tarım Kredi İşhanı Kat :3 no : 40 AKSARAY
 
TELEFON : +90 382 201 01 53
 
E-POSTA : info@aksaraykralfm.net

Kaynak Kral Fm Aksaray, Resmi Web Sitesi: http://aksaraykralfm.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın