Radyo Dinle

Bursa FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Bursa FM
Kategori THM

Bursa FM Dinle

Yayın hayatına 1999  yılında " Radyo En " adıyla başlamış olan istasyon Marmara'nın Türk Halk Müziği hizmeti veren ilk özel radyosudur. Şehrin kültürüne uygun ve milli değerlerimizin özü olan Türk Halk Müziği yayınları ile dinleyicilerinin gönlüne taht kurmuştur. Milli değerimize vermiş olduğu değerle kanal, Bursa'nın en çok dinlenen radyolardan biri hale gelmiştir. Dinleyenlerinin bursa halkı ve esnafının ilk tercihi olmayı çoktan başarmıştır, reklam konusunda ise şehir radyoları arasında en çok tercih edilen radyoların başında gelmektedir. Bursa FM " Bursa'nın Sesi " sloganıyla yayın hayatını devam ettirirken Halk müziğinin benzersiz türkleri ile yerel sanatçılarda dahil olmak üzere siz dinleyicilerine eşsiz bir keyif sunmayı hedeflemektedir.

Canlı Bursa Fm Dinle

Bursa FM, 105.5 radyo yayınından yanı sıra, yılların vermiş olduğu tecrübe ile bir kültür sanat ve eğitim merkezi durumuna gelmiştir. Bursa FM dinlemeye karar verdiğinizde radyo dinlemek sizin için artık gündelik bir hayatın standart bir aktivitesi olmanın çok ötesine geçecektir, yaşadığımız bu şehir ile ilgili öğrenmek istediğimiz her şeyi merak ettiğimiz tüm bilgiye ve içeriğe kolayca erişebileceksiniz. Canlı yayınlarında müziğin her türlüsüne de yer vermeye başlayan istasyon bu yüzden dinleyicilerinin tam bir müzik ziyafeti almasına olanak sağlıyor. Takipçi kitlesi müzik camiasında olupta bitenleri hemen hemen bu adresten öğreniyor. Bursa FM müziğin tadına varabileceğiniz en iyi seçimlerden bir tanesi. 

Bursa FM Frekans ve İletişim Bilgileri ;

Bursa Fm Radyo bulunduğu şehir ve çevre ilçelerinden 105.5 frekansı ile dinleyicilerine ulaşmaktadır.

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm mobil cihazlarınız ile canlı Bursa FM dinleyebilirsiniz. 

https://radyodinlesene.com/bursa-fm-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı. 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın