Radyo Dinle

TRT Radyo

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim TRT Radyo
Kategori Pop

Canlı TRT Radyo Dinle

Türkiye'nin en büyük ulusal radyosundan biri olan TRT Radyo Ankara, İzmir ve İstanbul stüdyolarından halka seslenirken bugün Türkiye'de bu radyonun varlığından haberdar olmayan hiç kimse yoktur.  

TRT dinle yayınlarının uzun yıllar boyunca insanın üzerinde önemli bir görevleri olduğunu biliyoruz. Yayınlar bazen bir müzik olarak bazen de önemli bir olayı duyurmak için kullanılabiliyor. TRT Radyo'yu internetten dinlemek istediğiniz de sitemizi açarak hemen bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TRT Radyo Dinle

TRT bilindiği üzere ilk yayınlarını 1964 yılında başlatmıştı. O günden bu yana sürekli büyüyen yayıncılıkla birlikte TRT her yerden dinlenebiliyor.

Ayrıca TRT'nin bir çok kategoride farklı kanalları bulunmaktadır, onlardan bir kaç tanesini örnek vermek gerekirse TRT Haber, TRT Radyo 1TRT Kurdî Radyo gibi bir çok farklı kanalı mevcuttur.

Teknoloji konusunda oldukça avantajlı olan TRT yayınları internet üzerinden ayrıca karasal frekanslarla da takip edebilirsiniz.

 

Frekanslar ;

Ankara için 88. 0,

Antalya için 90. 5,

Bursa için 95. 0,

Çanakkale için 89. 5,

İstanbul için 91. 4,

İzmir için 93. 8’dir.

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm mobil cihazlarınız ile Canlı TRT Radyo dinleyebilirsiniz. 

https://radyodinlesene.com/trt-radyo-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı. 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın