Radyo Dinle

TGRT FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim TGRT FM
Kategori Haber ve Spor
İletişim bilgi@tgrt-fm.com.tr

TGRT FM Dinle

TGRT, Türkiye’nin ilk özel medya yayıncılıklarından bir tanesidir. TGRT FM radyosu ilk olarak 1993 yılında Enver Ören tarafından kuruldu.  Türkiye’nin manevi değerlerine katkıda bulunmuş ve saygılı ilkeli yayıncılık politikasını benimsemiş olan radyo bu alanda farklılık kazandırmayı da her zaman bilmiştir.

TGRT FM daha kaliteli yayın yapabilmek adına 122 noktada farklı vericilere sahiptir. İnternet yayınları yalnız Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesine de sunulmuş olduğundan yayın ilkesinden hiç vazgeçmediği gibi kendi kültürümüzü ve manevi değerlerimizi de ön planda tutmaya özen göstermiştir. Yayınların ses kalitesi yüksek ve alt yapıya önem vermektedir. TGRT FM televizyon desteğini de arkasına almış olduğundan dolayı yayıncılık ilkesi konusunda gerekli tüm tecrübe ve teknik donanıma hakimdir.

TGRT FM Canlı Dinle

TGRT bilindiği üzere ilk olarak haber yayıncılığında kendini ispat etmiş ve halen aynı başarıyı devam ettirmektedir. Belgesel yayıncılığında da ilkeli programlar yapan radyo programı farklı kitleyi de yine bünyesine çekebilmeyi başarmıştır. 

TGRT ülke gündemini yakından takip eden bir kanal, doğal olarak bu gündem üzerinden yaptığı haberler ve müzik yayınlarıyla da kendi kalitesini başladığı noktadan çok daha üst seviyeye çıkarmıştır.

TGRT FM, Türkiye’de en çok dinlenen radyo kanallarından birisi olmakla birlikte dinleyicisine de hassasiyet gösterdiğini görebiliyoruz. Radyonun programları son derece kaliteli ve samimi. Ses kalitesiyle her noktadan net dinlenebilen radyo tüm Türkiye’ye hitap ederken ulusal olmanın avantajını da her zaman kullanabilmiştir.

Radyodinlesene.com olarak bizde sitemiz üzerinden TGRT FM canlı yayınlarını sunmaya özen gösteriyor ve kullanıcılarımızın daha kaliteli yayınlara ulaşabilmesi için çalışıyoruz.

Radyoculuk medya sektörü içerisinde erişilmesi kolay ancak dinletilmesi en zor olan sektördür. Doğal olarak bir radyo ister ulusal olsun ister yerel olsun daha fazla dinleyici kitlesine ulaşmak istiyorsa mutlaka yayınladığı müziklerden tutunda programlarına varıncaya kadar her zaman özen göstermesi gerekiyor. TGRT FM her alanda olduğu gibi radyoculuk alanında da kendini ispat etmiş ve etmeye de devam eden profesyonel radyoların başında geliyor.

İnternet sitemiz üzerinden TGRT FM yayınlarını dinleyebilir ve bunu da mobil cihazlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın