Radyo Dinle

Radyo Viva

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo Viva
İletişim dinleyicitemsilcisi@radyoviva.com.tr

Radyo Viva Dinle

Radyo Viva ilk olarak yayın hayatına 1999 yılında başlamıştır. İstanbul merkezli ulusal radyolar arasında yer alan radyo 90.0 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır.

Tüm Türkiye’ye  “Türkçe Müziğin Keyfi” diyerek ulaşan radyonun kardeş radyo diye tabir ettiği farklı kanalları da bulunmaktadır. Radyo 5 ve Show Radyo’nun dışında Cine5 televizyonu da yine radyo bünyesinde hizmet vermektedir.

Radyo Viva, canlı yayınlar konusunda da iddialı olan radyolar arasında yer alıyor. Türkçe müzik yayını yapan radyoda özellikle pop müzik yayınlarının dinlendiğini söyleyebiliriz.

Türkçe pop şarkılar dinleyiciler için oldukça önemlidir. Biz türk halkı olarak bazı müziklere hayatımızda daha fazla önem veririz, bunlardan bir tanesi Türk Halk Müziği bir tanesi Türk Sanat Müziği bir tanesi de Türk Pop Müziğidir. Bu müziklerin tamamı birbirinden farklı olsa da herkes için büyük öneme sahip olduğu bilinir.

Canlı Radyo Viva Dinle

Radyo Viva, türk pop müziğinin önemli radyolarının başında gelir. Bunun için özellikle herkesin aracında kayıtlı olan radyoların başında gelir. Eğer bu frekansa ulaşabilecek bir cihazınız yoksa bu durumda sitemiz size Radyo Viva canlı dinleme imkanı sağlayan Türkiye’nin en büyük radyo dinleme sitelerinden bir tanesidir. İnternetten arama çubuğuna radyodinlesene.com yazdığınızda istediğiniz radyoları hemen görebilirsiniz. Sitemizde yer alan radyo seçenekleri oldukça geniştir. İsterseniz popüler radyolar sekmesinden Türkiye’de en çok dinlenen radyolara da ulaşabilirsiniz.

Radyo Viva Online Dinle

Radyo Viva online dinlemek istediğinde günün her saatinde ulaşılabilir. 7/24 canlı yayınlara önem veren radyo da her sabajh 09-10 arasında Özay Şendir’in 1 saatlik programını dinleyebilirsiniz. Programda ağırlıklı olarak siyasi ve sosyo ekonomik konular konuşulmaktadır. Seçilen bir konu konuklarla birlikte değerlendirilebilir. Radyo’da bir zamanlar Doğancan Özatlı’da konuk yapıyordu ancak şu anda Süper FM’e transfer olmuş ve o radyodan dinleyicilerine seslenmektir. Eğer Doğancan Özatlı hayranıysanız yayınlarına Süper FM’den ulaşabilirsiniz. Süper FM sitemizde 7/24 yayınlanmaktadır. Sonuç olarak toparladığımızda Radyo Viva şarkılarının yanı sıra DJ’leriyle de kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Gününün her saati özgün yayınlar sitemizden canlı olarak dinlenebilir.

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm mobil cihazlarınız ile Canlı Radyo Viva dinleyebilirsiniz. 

https://radyodinlesene.com/radyo-viva-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı. 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın