Radyo Dinle

Radyo Hayat

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

Kategori İslami
İletişim hayat@radyohayat.com.tr

Radyo Hayat Dinle

radyo hayat

Adana ve civarında canlı yayınlarını sürdüren Radyo Hayat dinleyicisine dini ve tematik yayınlar sunuyor. Gerçekleştirdiği Tasavvufi kategorisindeki yayınlar ile Adana ve çevresine İslam hakkında detaylı bilgiler yayınlamakta. Radyo Hayat frekansı 94.5 FM bandındadır ve Adana çevresi haricinde sadece internet üzerinden online dinlenebilir. Radyo Hayat FM milli ve manevi duygulara sahip çıkan toplumsal değerlere saygı duyan örnek yayınlar sunmaya özen göstermektedir.

Radyo Hayat’ta bağzı programlar ;
Ahlak ve Maneviyat, Aile Okulu, Haber Bülteni, Ayetler ve İşaretler, Cevşen, Cuma Sohbeti, Dua Zamanı, Elde Var Çocuk, Feyzü’l-Furkan Kuran-ı Kerim Meali, Fıkıh Penceresi, Gece İstekleri, Gönül Sohbetleri, Güncel Meseleler, Günün Sohbeti – İhsan Şenocak,  Mustafa Özşimşekler ve Nureddin Yıldız, Hatm-i Şerif – Davut Kaya, Hayat Dünyamız, Huzur Sohbetleri, İrfan Mektebi, İslama Kavuşanlar, Kur’an-ı Kerim Meal Hatmi, Kuran-ı Kerim Meali, Madde Ve Mananın Yıldızı, Manevi Önderler, Mesnevi Şerif, Peygamberimiz’den Hayat Ölçüleri, Süleymaniye Dersleri, Tarihte Bugün Ve Takvim Yaprağı

radyo hayat adana

Radyo Hayat Frekans Bilgileri:
Adana da yaşayan vatandaşlarımız için Radyo Hayat dinleyici FM Frekansı ; 94.5 tir. Eğer Adana ve çevresinde bulunmuyor iseniz sayfamız üzerinden her gün canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Hayat İletişim Bilgileri:
Cemalpaşa Mh, Gazipaşa Bulvarı Sabancı Apt E Blok Kat:13 Daire:4 Seyhan – ADANA
Telefon: +90 322 459 94 05 PBX
Faks: +90 322 459 94 01
Mail: hayat@radyohayat.com.tr

Dinleyici Temsilcisi: Ahmet ALDEMİR
E-Mail: ahmet@radyohayat.com.tr
Telefon: 0322 459 94 04

Genel Müdür : Abdulvahab DELİBAŞ
E-Mail : vahab@radyohayat.com.tr
Tel : 0322 459 94 00

Sorumlu Müdür: Abdulvahab DELİBAŞ
E-Mail: vahab@radyohayat.com.tr
Telefon: 0322 459 94 02

Resmi Web Sitesi: http://radyohayat.com.tr

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın