Radyo Dinle

Radyo Energy

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo Energy
İletişim info@radyoturkuvaz.com.tr

Radyo Enerji Dinle

radyo enerji

Radyo Enerji, Turkuvaz Radyo ailesinin en enerjik radyosu olarak yayın hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. İstasyon “Durmak yok” sloganını tercih etmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte sanal frekansla internet üzerinden canlı olarak yayın yapmaktadır. Enerjik parçalarıyla dinleyicilerine yayın yapmak için kurulmuş, 7 gün 24 saat kesintisiz ve ücretsiz bir şekilde yayın hayatına devam etmekte olan radyo kanalınız Radyo Enerji FM’e dilediğiniz herhangi bir saat de ulaşarak modunuzu yükseltebilirsiniz. Bu özel radyo kanalıyla gününüzün bunaltıcı yorgunluğunu bir süreliğine unutacaksınız. Hem günümüzde hem de geçmiş zamanlarda sevilerek dinlenen enerji dolu müziklere de kulak verebileceksiniz.

Radyo Enerji, doping etkisi yaratan dinamik çalma listeleriyle dinleyenlerin gününe renk katmaktadır. Dinleyicileri için oluşturduğu yayın akışıyla da bunu açık bir şekilde göstermektedir. 07.00-10.00 arasında “Morning Energy” yayınıyla dinleyicilerine günaydın diyerek el sallıyor. 10.00-16.00 arasında “Energy Hits” yayınıyla en hit yabancı parçaları seçerek dinleyenlerine sunuyor. Ardından 16.00-20.00 “Drive Time” ile de iş dönüşündeki dinleyicilerine günün stresini ve yorgunluğunu atması için enerjik parçaları çalmaya devam ediyor. 20.00-23.00 arasında oluşturduğu “Night Energy” ile de dinleyicilerin enerjilerini yükseltmeyi başarıyor. 23.00-07.00 arasındaki “Non-Stop Music” ile sonsuz enerjiyi dinleyicilerine yayarak yayın hayatını bu şekilde devam ettirmeyi amaçlıyor.

Radyo Enerji FM, dinleyicileri için yoğun bir çaba sarf ederek oluşturduğu yayınlar ve parçalarla güçlenerek yoluna devam ediyor. Dinleyicilerine son derece önem veren bu radyo kanalı güne hareket katan parçaları dinleyicilerine en hızlı ve dinamik bir şekilde çalmaya gayret gösteriyor. Geçmişte sevilerek dinlenen parçaları da bu radyo kanalında bulabileceksiniz. Gün içerisinde enerjiye ihtiyacınız olduğu anlarda, canınız sıkkın olduğunda, küçük bir neşe veya tebessüm aradığınızda mutlu olmanızı sağlayacak pozitif şarkılar sizler için özveri ile hazırlayıp derleniyor. İstasyon çaldığı hareketli parçalar ile müziğin enerjisini dinleyicilerinin üzerine serpiyor. Enerjiyi arayanların radyosu Radyo Enerji FM’i sitemiz aracılığıyla daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Resmi Web Sitesi: http://www.turkuvazradyolar.com/radyoenerji


Mail: info@radyoturkuvaz.com.tr

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın