Radyo Dinle

Kral FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Kral FM
Kategori Pop

Canlı Yayın Kral FM Dinle

Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından birisi olan Kral FM, kaliteli müzik anlayışını hayatının merkezine almış ve bunu da kullanıcılarına sevdirmeyi başarmış ulusal bir radyo kanalıdır. Kaliteli ve kesintisiz yayınları ile dinleyenlerine ulaşmaya özen gösteren ve yayın hayatına başladığı günden bu yana aktif yayın hayatına devam kanal, yıllardan beri kategorisinde zirvede oluşunu sürdürmüştür. Sitemiz üzerinden canlı Kral FM dinleyebildiğiniz gibi, bir farklı kategoride bulunan Kral Pop kanalına da sitemizden kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Kral FM, kesintisiz hizmet vermeye özen gösterirken internet üzerinden tüm mobil cihazlarınızdan da canlı bir şekilde radyo dinlemenize imkan tanımaktadır. Kral FM müzikleri Türkiye’de tanınmış olan sanatçıların yer aldığı platform olarak bilinirken aynı zamanda karasal olarak hemen hemen Türkiye'nin her yerinden dinlenebilmektedir. Merkez stüdyosu İstanbul'da olan Kral FM, fark yaratan geniş program yelpazesinden ötürü  tarafına her gün epeyce bir dinleyici çekmektedir, bu durumda haliyle kanalın ününe ün katmaktadır. Dikkatle seçtikleri müzikler ve hayata geçirdikleri kaliteli programlar sayesinde kanal Türkiye'de en çok tercih edilen radyolardan biri haline gelmiştir.
 

Kral FM Dinle

Kral FM, ilk olarak 1992 yılında Cem Uzan tarafından kurulmuştur. Star Medya bünyesinde yer alan kanal daha sonrasında el değiştirerek 2008 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine dahil olmuştur. Doğuş Grup'a geçtikten sonra yayın hayatına ve konseptinde değişikliğe giden kanal, ilk dönemde ağır tepkiler almasına rağmen ilerleyen süreçte yapılan değişiklikler dinleyiciler tarafından kabul görmüştür.

Profesyonel radyoculuk anlayışına sahip olan Kral FM, bu yüzden en çok dinlenen radyolar arasında zirveye oturmuştur. Bünyesinde bulundurduğu yayıncı kadrosu ve yapmış oldukları programlar ile dinleyenlerinin adeta kalbine taht kurmayı başarmıştır. Ata Demirkaya, Harbi Kız, Afrikalı Ali, Gönül Dostu Şener, Mehmet Akbay, Kezban Yaşamul, Nöbetçi Erdem, Mine Gonca ve Seçil Gören gibi Ulus çapında bilinen ve büyük kitlelere hitap eden yayıncılara bünyesinde yer vermiştir. Birbirinden farklı programlar ve konuklara sahip olan Kral FM, her türlü işin altından kalitesi ve geçmiş tecrübesi ile kalkabilmiştir. Dinleyicileri için yaptıkları farklı programlardan bahsetmek gerekirse spor programları, haber bültenleri, ve tartışma programlarını da dinleyenlerine ayrıca sunmaktadır. 
 

Canlı Kral FM Dinle 

Dinleyicilerine sunduğu yayınlar sayesinden halkın beğenisini ve sevgisini kazanmayı başarmış olan Kral FM, her daim en iyisini yapma ilkesini benimsemiştir. Birbirinden değerli Sanatçıların kalemlerinden çıkmış eserlerin yanında samimi bir şekilde yapılan söyleşiler ile siz kıymetli dinleyicilerimize hizmet veren bu kuruluş, hizmet ve kalitesi ile kendine hayran bırakmaktadır. Canlı Kral FM dinlemek için artık sadece bilgisayar başında olmanıza gerek yok. İşte, yolda, evde nerede olursanız olun internete bağlı olduğunuz sürece tüm tablet, akıllı telefonlarınızla mobil uyuma ayak uyduracak şekilde hazırlanmış sitemizden Kral FM Mobil'i kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Kral FM Frekans Bilgisi ;

Adana: 105.4
Ankara: 102.4
Antalya: 90.2
Kuşadası: 104.5
Balıkesir: 98.7
Bursa: 92.0
Diyarbakır: 92.0
Düzce: 92.0
Erzurum: 91.8
Eskişehir: 88.6
Gaziantep: 107.5
İstanbul: 92.0
İzmir: 96.2
Kayseri: 93.9
Kıbrıs: 106.9
Kocaeli: 92.0
Konya: 95.1
Bodrum: 104.8
Fethiye: 102.0
Marmaris: 103.6
Merkez: 104.8
Niğde: 91.8
Adapazarı: 101.3
Pamukova: 92.0
Samsun: 99.7
Ladik: 92.0
Sivas: 96.2
Tekirdağ: 96.2
Zonguldak: 96.0

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm mobil cihazlarınız ile Canlı Kral FM dinleyebilirsiniz. 

https://radyodinlesene.com/kral-fm-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı. 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın