Radyo Dinle

Joy FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Joy FM
Kategori Pop

Joy FM Dinle

Joy FM ilk olarak 1993 yılında İstanbul’da kuruldu. Karasal olarak yayın yapan radyonun frekansı 100,6. Türkiye’nin birçok bölgesinden yayınlarını dinleyicilerine duyuran radyo Karnaval Medya grubunun bünyesinde hizmet veriyor. Slow müzik yayınları yapan radyo, Türkiye’nin ilk slow müzik yayını yapan yabancı radyo olduğunu da söylemek gerekiyor. Günümüzde başladığı çizgiden biraz daha farklı bir yol izlemeye başlayan radyo, büyük ölçüde aşk şarkılarına yer veriyor, fakat radyo artık slow şarkılarında dışına çıkmıştır.

Türkiye’de yabancı müzik yayını yapabilmek kolay değildir. Yaptığınız yayınları insanlara dinletebilmeniz ve radyonuzun adını ezberletebilmeniz gerekir. Joy FM bunu başarılı bir şekilde yapmayı başarmış ve genişleyen yelpazesiyle de her geçen gün büyümesini devam ettirmiştir. Yabancı müzik yayınları söz konusu olduğunda radyodan yayın yapabilmek zordur, çünkü insanların bilmediği bir dili sunuyorsunuz ve bunu da kabul ettirmeniz gerekiyor. Joy FM başlangıçta bunu yapabilmekte zorlanmış olsa da zaman içerisinde kendi çizgisini koruduğu ve kaliteli yayıncılık ilkesini benimsemiş olduğundan bunu yapabilmiş. Özellikle Karnaval gurubu gibi Türkiye’de birçok radyonun sahibi olan bir yönetimin radyonun arkasında olması elbette bu avantajı yakalayabilmesine olanak tanımıştır.

Joy FM Yabancı Radyo Dinle

Joy FM başladığı günden bu zamana kadar dinleyici kitlesini sürekli olarak artırmayı başardı ve bugün radyonun yayınlarını dinlemeyen kişiler bile radyonun adını biliyorlar. Dolayısıyla ulusal bir radyo olmak kendi adının bilinmemesi ise bir radyo için onur kırıcı bir durum. Joy FM bu duyguyu hiç yaşamadığından dolayı özellikle yabancı müzik sektöründe her zaman söz sahibi olabilmeyi de başarmıştır.

Yabancı müzikleri dinletebilmek zor olurken yabancı müzik yayını yapan bir radyoda program yapabilmekte daha zordur. Joy FM bünyesinde çalışan programcılara baktığımızda hepsinin kendi programları esnasında da bunu en iyi şekilde başarabildiklerini görebiliyoruz.

Radyodinlesene.com olarak sitemizden Joy FM yayınlarını da herkese ücretsiz olarak dinletiyor, radyonun dinleyici kitlesinin artmasına destek veriyoruz. Yabancı müzik dinlemek isteyen bir kişi sitemize girerek Joy FM’i tıkladığında istediği canlı yayına hemen ulaşabiliyor. 7/24 hizmet veren ulusal radyo Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla dinlenebilmektedir.

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm mobil cihazlarınız ile Canlı TRT Radyo Haber dinleyebilirsiniz.

https://radyodinlesene.com/trt-radyo-haber-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı.

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın