Radyo Dinle

Istanbulun Sesi

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Istanbulun Sesi
Kategori Arabesk
İletişim info@istanbulunsesi.com.tr

İstanbulun Sesi Radyosu Dinle

istanbulun sesi

İstanbul’un Sesi Radyosu, İstanbul merkezli yayın yapan bir radyo kanalı olarak dinleyicisinin karşısında yerini almaktadır. Karasal olarak 91.8 FM bandında yayın yapmakta olan bu radyo kanalı, İstanbul’un sesini bütün Türkiye’ye duyurmak amacıyla internet yayınına başlamıştır. İnternet üzerinden bir tıkla ulaşabileceğiniz istasyon içerik bakımından türkü ağırlıklı bir konsepte sahiptir. Canlı yayınlarıyla birlikte dinleyicilerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Yüksek güçlü vericisi ile canlı yayınları Marmara Bölgesinde sevilerek dinlenen bu istasyonda arabesk ve slow şarkılarını işitebilmeniz de mümkündür. Fakat yayınlanan şarkıların içeriği genel olarak karma Türkçe pop müzik şarkılarından oluşmaktadır.

Bir günü 7 parçaya bölerek yayın hayatına devam etmekte radyo İstanbul’un Sesi, hafta içi ve hafta sonu için ayrı ayrı canlı yayın hayatı sunmaktadır. Hafta içi yayın hayatı 07.00 -10.00 saatleri arasında Semihce isimli programla güne başlamaktadır. 10.00-14.00 arasında yayınlanan Ali Baba isimli yayınıyla günü ortalamıştır. 14.00-19.00 arasında Deniz Ünal’la Akşamsefası çalışması başlamaktadır. Ardından 19.00-22.00 saatleri aralığında Mehmet’le Müzik Keyfi canlı yayını takip etmektedir. 22.00-01.00 arasında yayınlanan Doğukan’la Dert Deryası programı yerini almaktadır. 01.00-04.00 aralığında Gece Yolculuğu programı ve son yayın olarak da 04.00-07.00 saatleri arasında da karma şarkılarla günü tekrarlamaktadır.

Hafta sonu yayınında bunlardan farklı olarak Mehmet’le Müzik KeyfiDeniz’den İsteklerYusuf Can İle Gönül SırdaşıYorgun Yayında ve Samed’le Velhasıl Kelam gibi canlı yayınlar yerini almaktadır. Görüldüğü üzere tamamen dinleyicileriyle dertleşmek, onların derdiyle dertlenmek, sevinçlerinin paylaşılmasına yardımcı olmak için gece gündüz demeden yayın yapan bu radyo istasyonu, kategori olarak dinleyicilerine çok farklı bir deneyim sunmayı da kendisine amaç haline getirmektedir. Dinleyicilerinin gücüyle güçlenerek yoluna emin adımlarla devam eden bu radyo frekansında samimiyet bağını hissedeceksiniz.

Dinleyicileriyle samimi bağlar kurmayı amaçlayan İstanbul’un Sesi, “İstanbul’un en güçlü sesi” sloganıyla yayın hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. İstanbul FM frekansları içerisinde en zengin canlı yayın akışına sahip radyo, adeta bir müzik kutusudur. Kaliteli canlı yayınları ile birlikte sevilerek dinlenilen bu radyo istasyonunu web sayfamız aracılığıyla daha yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz. Bir tık uzağınızda bulunan İstanbul’un Sesi radyosunu ayrıca internet sayfamız üzerinden ücretsiz ve canlı olarak dinleme imkânı da bulabileceksiniz.

 

İstanbul’un Sesi Radyosu Frekans ve İletişim Bilgileri

İstanbul’un Sesi FM 91.8 frekansından, internet üzerinden mobil radyo dinle veya Türksat uydusundan canlı dinleyebilirsiniz.
Uydu Bilgileri : Türksat 2A Frekans : 11.830 Polarizasyon : Vertical Sembol : 7200 FEC : 5/6
Radyo Mastika ile kardeş radyo olan İstanbul’un Sesi Radyosu iletişim bilgileri ise şöyledir;
Adres : 5. Etap Uğur İş Merkezi No:33 Kat:1 Başakşehir / İSTANBUL
Telefon : +90 212 488 62 00
Faks : +90 212 488 62 01
Canlı yayın : +90 212 488 62 02
E-posta : info@istanbulunsesi.com.tr
Bilgi, dinleyici temsilcisi: mesut@istanbulunsesi.com.tr

, Resmi Web Sitesi: http://www.istanbulunsesi.com.tr/


 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın