Radyo Dinle

İstanbul FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim İstanbul FM
Kategori Pop

İstanbul FM Dinle

Uzun bir yayın hayatı olan İstanbul FM, radyo bizim işimiz diyerek yayınlarına başladı. Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu arasına bir zamanlar girmeyi başarmış olan radyo bugünlerde çok fazla sesini duyuramıyor olsa da yine de adını duyurmuş olmanın avantajını da kullanarak kendi kitlesini oluşturmuş durumda.

Kaliteli ve tarafsız yayıncılık ilkesiyle dinleyicilerinin müzik zevkine göre yayınlarını sürdüren radyonun saat başında haber yayını yapıyor olması da oldukça önemlidir. Bazı insanlar televizyondan haber dinlerken radyodan yayınları takip etmek hem pratik hem de anlık olarak beklenen habere ulaşabilmek, son dakika haberlerinin farkında olmak demektir. Bunun içinde hem müziğinizi hem de saat başında haberlerinizi radyo üzerinden dinleyebilir ve keyfini sürebilirsiniz.

İstanbul FM kurulduğu günden bu zamana kadar kendi çizgisinden kesinlikle vazgeçmedi ve geçmeyecek görünüyor. İnternet üzerinden dinlenebilecek olan radyonun kaliteli yayınları sayesinde bölgesel olarak yayın yapıyor olmasına karşın Türkiye’nin her yerine ulaştığını ve farklı kitleleri kendi bünyesine barındırdığını söylemek mümkündür.

İstanbul FM Canlı Dinle

Sitemize android ve İOS cihazları üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Radyoyu uydu yayınları üzerinden de takip edebiliyorsunuz. Uydu üzerinden televizyondan takip edebileceğiniz radyo her eve girebiliyor. Ancak bunun için televizyonunuzun uydu bağlantısının da olması gerekiyor.

Radyodinlesene.com olarak biz sitemiz üzerinden türkiye’nin her bölgesindeki yere ve ulusal radyolara yer veriyor ve dinleyicileriyle buluşması için gerekli olan alt yapıyı hazırlıyor. Sizde sitemiz üzerinden istediğiniz bir radyo yayınını dinleyebileceğiniz gibi İstanbul FM yayınlarını da rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Sitemizin mobil uyumlu olması ve kolay kullanıma sahip olmasından dolayı aradığınız herhangi bir radyoyu kolayca bulabilmenize ve tıkladığınızda yayınların hemen gelmesini sağlayabiliyorsunuz.

Radyo sitemizde İstanbul FM ve diğer radyolar kendi kategorisi içerisinde de ayrılmıştır. Siz hangi radyoyu dinlemek istiyorsanız önce kategori seçimi yapıp daha sonrasında dinlemek istediğiniz radyoyu seçmeniz yeterli olacaktır.

Radyomuzun mobil olma özelliğini kullanarak akıllı cihazlarınız, bilgisayarınız ve tabletleriniz üzerinden hemen dinleyebilirsiniz. İstanbul FM 7/24 yayın yapan Türkiye’nin önemli radyolarından bir tanesidir.

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın