Radyo Dinle

HaberTürk Radyo

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim HaberTürk Radyo
Kategori Haber ve Spor

HaberTürk Radyo Dinle

Ciner grubuna ait olan Habertürk radyo, İstanbul’dan tüm türkiye’ye yayın yapan bir kanaldır. Haber Türk televizyonun da desteklemiş olduğu radyonun Türkiye’nin en büyük haber radyolarından birisi olduğunu söyleyebiliriz.

HaberTürk radyo 90.4 frekansı üzerinden canlı yayınlarını sürdürürken televizyon ve gazete ile eş zamanlı yayın yapmaktadır. Habertürk radyo tarafsızlık ilkesiyle hareket ederken aynı zamanda bünyesinde çalıştırmış olduğu usta gazetecilerle de her zaman iddiasını korumaktadır. Habertürk radyo dinlemek isteyenler yayınlara radyodan, uydu üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden ulaşabilirler.

HaberTürk 90.4 Dinle

Habertürk radyo içerisinde yalnızca haber yayınları yer almaktadır. Bunun için günün her saatinde canlı haberleri dinlemeniz mümkündür. Ülkemiz gündem bakımından oldukça zengindir bunun için sürekli olarak gündem değişirken bunu yakalayabilmek ve her şeyden haberdar olabilmek oldukça güçtür. Habertürk radyo canlı yayınlarını dinlediğinizde ise Türkiye gündeminde ya da Uluslararası gündemde olup biteni kaçırmama gibi bir lüksünüz yoktur. Haber yayınlarına baktığımızda canlı yayınların dışında tüm haberler saat başı yayınlanır. Ancak saat başı yayınları bir saat boyunca devam ettiğinden dolayı gündem değişmediği sürece gün boyunca tekrar haberlere ulaşılabilir. Fakat bahsetmiş olduğumuz gibi Türkiye’de gündemin hızla değişmediği bir gün yoktur. Bunun içinde Habertürk Radyo yayınları gündemde tazeliğini hiçbir zaman kaybetmez.

HaberTürk Canlı Dinle

Radyo içerisinde güncel isimlerin yer alıyor olması habere bakışı da değiştirirken Türkiye’de haber konusunda bu şekilde detaylı bir radyonun olması da her zaman kendi avantajını ortaya koymuş olacaktır.

HaberTürk Radyo Programcıları

Habertürk radyo programcıları aslında pek çok kişinin görmekten hoşlandıkları isimler arasından seçilmiş durumda. Genel olarak televizyonla değerlendirdiğimizde Fatih Altaylı gibi bir ismi de duymayan yoktur. Bunun yanı sıra Elif Şafak, Murat Bardakçı gibi isimlerde yine Habertürk içerisindeki kemikleşmiş gazeteci kadrosunun başını çekmektedir.

HaberTürk Radyo Online Dinle

Habertürk radyo canlı olarak sitemiz üzerinden dinlenebilir. Nerede olursanız olun cep telefonunuzun internet bağlantısı varsa hemen sitemize girerek radyonun canlı yayınlarına erişim sağlayabilirsiniz. Frekansı bilmeyenler radyonun adıyla arama yaptıklarında hemen ulaşabilirler.

Sitemiz yalnızca PC’den değil aynı zamanda mobil cihazlarınız üzerinden de canlı olarak takip edilebilir.

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm mobil cihazlarınız ile Canlı Haber Türk dinleyebilirsiniz. 

https://radyodinlesene.com/haberturk-radyo-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı. 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın