Radyo Dinle

Show Radyo

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Show Radyo
İletişim dinleyicitemsilcisi@showradyo.com.tr

Show Radyo Dinle

İstanbul’dan yayın yapan önemli radyoların başında gelen Show Radyo dinlemek için sitemize geldiğinizin farkındasınız. Bunun içinde istediğiniz parçaları nerede olursanız olun özgür bir şekilde dinleyebilirsiniz. Show radyo Türkiye’de popüler olan pop radyoların başında geliyor. 24 saat kesintisiz canlı yayın yapan radyo alt yapısı konusunda oldukça ileri seviyededir. Show TV ile eş zamanlı olarak yürütülen yayın ilkesinde müziğe her zaman önem vermiştir. Televizyon tarafından da desteklenen radyo sürekli olarak kendini yenilemeyi de başarmıştır.

Show Radyo Online dinle

Show radyo, ilk kez yayına başladığında İngilizce ve Fransızca olarak yayın yapıyordu, daha sonrasında Türkçeye geçmiş olan radyo birkaç kez frekansını gözden geçirerek düzenlemeye gitmiştir. En son frekans düzenlemesini 2017 yılında gerçekleştirerek şu anki frekansı olan 89,8’i kullanmaya başlamıştır.

Show Radyo Adres ve İletişim Bilgileri ;

Adres: Levent Mah. Üstzeren Sok. No:40 1. Levent Beşiktaş İSTANBUL
Telefon: 0212 325 90 90 (stüdyo)
Mail: dinleyicitemsilcisi@showradyo.com.tr

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın