Radyo Dinle

Radyo Spor

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo Spor
Kategori Haber ve Spor
İletişim info@radyospor.com

Radyo Spor Dinle

Radyo spor, Türkiye’de spor üzerine yayın yapan ilk özel kanaldır. Spor ve sporcuya dair tüm bilgilerin yer aldığı bu kanalın tüm yayın akışı sporla ilgilidir. Canlı yayınlar, maçlar öncesinde röportajlar ve yorumlar, son gelişmeler ve programların bulunduğu kanal adeta dinleyicisine canlı maç havasındaymış hissi yaşatmaktadır.

Radyo üzerinden maçları dinlemek Türkiye’de çok eskiden beri var olan bir alışkanlık ve gelenek, bir dönem süper lig maçlarının televizyondan veriliyor olması sonrasında radyo yayınlarını dinlemek geri planda kalırken daha sonrasında spor maçlarının şifreli kanalların eline geçmiş olmasından sonra radyolara ilgi yeniden artmaya başlamıştır.

Spor taraftarı bir çok fanatik yine tuttukları takımın tüm müsabakalarını radyo spor üzerinden dinlerken bu kanalın adını bilmeyen erkek dinleyici de neredeyse yok denilecek kadar azdır.

Radyo spor dinlemek için birden fazla neden olabilir, ancak temelde tüm sebepler maçlara bağlanmıştır. Bazı insanlar hareket halinde olduklarından ya da bulundukları yerden en rahat dinleme konumu radyo olduğundan radyo spor üzerinden maç dinlemeyi tercih ederler. Özellikle araçla seyahat sırasında dinlenen maç yayınları ya da spor yorumları sürücüye de eğlenceli bir zaman geçirirken radyo spor bu başarısını başladığı günden beri sürekli devam ettirmeye çalışmaktadır.

Radyo sporun en güzel yanlarından birisi de maç sonrasında yapmış olduğu röportajlardır. Bir dönemlerde televizyon ekranlarında da sıklıkla gördüğümüz saha için röportajlar halen geleneksel bir şekilde devam ettirilirken, dinleyici de kendisini direk sahanın ortasında bulmaktadır.

Spora ve sporcuya her zaman önem vermiş olan radyo Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla dinlenebildiği gibi internet sitemiz üzerinden de canlı olarak dinlenebilir. Kesintisiz bir yayın politikasına sahip olan radyonun tüm programlarının spor üzerine olması ise oldukça keyif vericidir. Yani günün hangi saatinde olursa olsun sporda dair bilmek, öğrenmek istediklerinizi radyonuzu açtığınızda rahatlıkla duyabilirsiniz.

Spor milyonlarca kişinin aynı anda sevdiği ve aynı anda seyredilmeye, dinlemeye doyamadığı oyunların başında gelir. Taraftar için tuttuğu takım hakkında bilgi sahibi olmanın hiçbir saati yoktur. Bu nedenle 7/24 spor yayınları yapan radyo spor her zaman farklıdır.  

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın