Radyo Dinle

Radyo Soma FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo Soma FM
Kategori Slow
İletişim somafm@hotmail.com

Soma FM Dinle

soma fm
Radyo Soma FM dinletileri ile Manisa’dan yayın yapıyor. Radyo 103.5 frekansını Manisa ilimizde kullanan Soma FM 10 Ekim 1992 yılında bölge dinleyicisi için kurulmuştur. Yayın tarzı karışık Türkçe müzikler olmasının yayı sıra yöresel müziklerden slow müziklere kadar bir çok farklı türlerde müzikleri de arşivinde özenle barındırmaktadır. Radyo 1995 yılında RTÜK tarafından RTÜK yasası ile “Soma Fm Radyo TV Yayıncılığı, Sanayi ve Ticaret A.Ş” şirketi oldu. Kurulduğu günden itibaren halen yönetim kurulu başkanı Cemil KARABİBER yönetimine tabidir. İlave olarak radyonun diğer tüm kadrosu da genç üretken bir kadroya sahiptir. Akademik kariyer, beceri ve eğitime büyük önem veren firmamız Manisa ilinin Soma İlçesi ve çevresinde ağırlıklı olarak pop müzik, arabesk, fantezi ile TSM, THM müzikleriyle canlı radyo dinleyicilerimizle buluşuyor.

Radyo İletişim Bilgileri :
Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No: 36 Kat: 2 Soma/ MANİSA
E-posta: radyosomafm@hotmail.com
Telefon: 0 (236) 613 85 23
Faks: 0 (236) 613 79 35

radyo soma fm

Radyo Soma FM Frekans Bilgileri :
Radyo 103.5 FM frekans bandını kullanarak Manisa ili ve Soma ilçesinin çevresinde karasal yayın frekansı ile Radyo Soma FM dinlenebilir, online takip edebilirsiniz.

İstek Bilgileri :
Radyo Soma FM smsli istekleriniz ve talepleriniz için; “soma” yazıp, boşluk bırakıp, isteğinizi 3969’a ve 3834’e gönderiniz.
Almanya’da ki gurbetçilerimizin sms istekleriniz için ise “soma” yazıp, boşluk bırakıp, isteğinizi 81456′ a gönderebilirsiniz.

Resmi Web Sitesi: http://www.radyosomafm.com

 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Hüseyin fidan tarafından 2021-06-21 18:22:39 tarihinde gönderilmiştir.

Oyun havası

Hüseyin fidan tarafından 2021-06-21 18:24:38 tarihinde gönderilmiştir.

Soma sevmekten kim usanır

Yorum Yapın