Radyo Dinle

Radyo Seymen

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo Seymen
Kategori Oyun Havası
İletişim iletisim@radyoseymen.com.tr

Radyo Seymen FM Radyo Dinle

Türkiye’de oyun havaları denildiğinde her zaman başı çeken radyo olarak bilinen Radyo Seymen yayın hayatına başladığı günden bu zamana kadar asla çizgisinden vazgeçmedi. Oyun havası meraklılarının sürekli dinlediği radyo 107,7 frekansından tüm Türkiye’ye yayın yapıyor. Oyun havaları denildiğinde Ankara elbette ki liderliği hiçbir şehre bırakmaz. Bunun içinde Radyo Seymen canlı radyo dinleyicileri özellikle Ankaralıdır.

Radyo Seymen Canlı Radyo Dinle

Aslında radyonun tüm Türkiye’ye hizmet verdiğini düşündüğümüzde Ankara ile sınırlı tutmakta doğru olmaz.  Genel olarak oyun havası çalan radyonun slov parçaları da yine oyun havalarından oluşmaktadır. Sizde radyodinlesene.com üzerinden Radyo seymen canlı yayınını dinleyebilirsiniz. Günün hangi saatinde olursa olsun mutlaka bir oyun havası parçasını radyoda dinleyebilirsiniz.


Adres:
Telefon: 0539 916 05 05
Mail: iletisim@radyoseymen.com.tr

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın