Radyo Dinle

Slow Home FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Slow Home FM
Kategori Slow
İletişim iletisim@radyohome.com

Slow Home Dinle

slow home

Slow Home radyo marka isminden anlaşıldığı gibi sadece Türkçe slow müzik eserlerini dinleyebileceğiniz çok özel bir radyo kanalıdır. İsmiyle paralel canlı yayınları ile kendi kitlesine günün yirmi dört saati kesintisiz hizmet vermektedir. Dinlendirici müziklerin sevilen yeni adresi olarak görülen Radyo Slow Home, Türkçe slow müzik kategorisinde kısa zamanda büyük yol katetmiştir. Frekans bir Radyo Home grubu kuruluşunun ek yayını olmakla birlikte, üzerinde Radyo 7 frekansının kalifiye çalışanların tecrübesini barındırmaktadır. Bu sayede Slow müzik kulvarında rakiplerine kısa zamanda fark atmayı başarmıştır. Canlı yayınlarının içinde reklam konumlandırmayı sevmeyen Slow Home fm ile slow müzik şarkılarına olan arzunuz hiç bölünmeden devam edecek.

slow home dinle

Slow müzikler içeriğinde duygu yüklü sözler taşıyan eserlerdir. İngilizcesi benimsenmiş bu müzik türünün adı esasında yavaş söylenen duygulu metinler içermektedir. Bu metinler genel olarak aşk bahisli olup yavaş tempo ile yorumlanır. Türk gençleri tarafından benimsenmiş bu müzik türü, radyo başarısı ile kusursuz temsil edilmektedir. Romantik ve duygusal zamanlarınıza eşlik edebilecek bu şahane radyo kanalını dinlerken alternatiflere ve radyolar arasında gezinmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Kuruluşu olan 2016 senesinden bu yana canlı yayınlarını sürdüren Slow Home radyosu hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet sayfasına ziyaretlerde bulunabilirsiniz. Unutmayın; Radyo Home, “Müzik burada, hayatın sesine kulak ver, Tarzını seç dinle” gibi sloganlarla tüm müzik türlerinde canlı yayınlar sunuyor. Çeşitli müzik kategorileriyle zengin ve renkli içerikleri aynı çatı altında derleyen dijital bir müzik platformudur. Radyo Slow Radyo ile benzer frekanstır. Dijital ve yüksek teknolojili ses kalitesi ile kesintisiz radyo yayınlarını haftanın 7 günü, günün 24 saati aralıksız takip edin.

Frekans ve İletişim Bilgileri

Radyo Slow Home dinle imkanları bir süredir sadece dijital yayıncılık anlayışı ile sürdürülmektedir. Yalnızca internet ortamında işitebileceğiniz bu kanal, henüz karasal bir frekansa sahip değildir. Ancak 21 yüzyılda yaşadığımızı hatırlatarak internetin bulunmadığı konumlar neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu nedenle Slow Home canlı yayınlarını internet hattına sahip tüm cihazlarınız ile online ve mobil dinleyebilirsiniz.

Adres : Otakçilar Cd. No:78 Eyüp
Tel : 0 212 437 8585 – 0 212 467 3777
E-Posta: iletisim@radyohome.com

Resmi Web Sitesi: http://www.radyohome.com


Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp / İSTANBUL
Telefon: 0 212 437 85 85
Mail: iletisim@radyohome.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın