Radyo Dinle

Radyo FM 23

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo FM 23
Kategori Slow
İletişim istek@radyofm23.com

 

FM 23 Elazığ Dinle

radyo fm 23

FM 23, Elazığ‘da FM 88.8 MHz frekansından yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. Slogan olarak “Doğunun en iyi bölgesel radyosu” ifadesini kullanmaktadır. ‘Doğu’nun Güçlü Sesi’ sloganıyla tanınan ve oldukça kaliteli bir yayıncılık anlayışını benimsedi. Elazığ merkezli radyo olup, web üzerinden, winanmp üzerinden kullanacağınız Radyo Player gibi diğer unsurlarla birlikte, tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır. Karışık olan yayın tarzında, saatlerle birlikte farklı yayın akışları izlenmektedir. Tüm şarkıları ve eşsiz sohbetleri bir arada bulabileceğiniz sayılı radyolardan olan Radyo FM 23, 1993 yılında ilk yayın hayatına başlayıp, günümüze kadar kesintisiz olarak gelmiştir. Ayrıca Doruk Radyo Yayın ve Yapımcılık A.Ş. bünyesinde hizmet vermenin kurumsallığı ve kalitesiyle de, dinleyenlerine daima güzel anlar yaşatmaktadır.

Elazığ ve çevresinde karasal yayın yapan Radyo FM 23’e, 88.8 frekansından ulaşılabileceği gibi, farklı illerden de web üzerinden yayınlara katılabilirsiniz. Ayrıca winanmp veya diğer medya oynatıcı programlarınız sayesinde de, daima bilgisayarınızda açık kalacak olan radyoyla birlikte, karışık olarak tüm şarkılara ve türkülere ulaşmanız mümkündür. En kaliteli müzikleri, en iyi sesleri insanlara sunan yapısı, kaliteli yayıncıları ve muhteşem programlarıyla birleştirerek, daima en iyiye ulaşmayı amaçlamaktadır. “Dj Uğurcan İle Yeni Gün” programına, günün ilk saatlerinde erişerek, mükemmel ve enerji dolu şarkılara ulaşabilirsiniz. Hasan Bak ile Radyo Hafta sonu, ayrıca Yayıncı Sude ve Nihan gibi kendinden emin tavırlara sahip, birbirinden kaliteli sohbetlere sahip olan yayıncılar ve programlarıyla da Radyo FM 23 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her saate farklı bir tat ve değişik bir tarzla başlayıp, gününüzü mükemmel geçirmek için bir arayış içindeyseniz, eşsiz bir yayınla sizi bekleyen Radyo FM 23 ile vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Sosyal Medya ve özellikle Facebook üzerinden daima yayıncıların mesajlarına ve istek parçalarınıza verdikleri cevaplarla eğlenebileceksiniz. Böylece kolaylıkla istek parçalarınızı ve mesajlarınız da yayıncılara bu ağ sayesinde ulaştırabileceksiniz. Kaliteli ve etkili bir sayfaya sahip olan, ayrıca en iyi web sitelerden birisine sahip olmasıyla da popülerliğini koruyan Doğu’nun Güçlü Sesi Radyo FM 23, tüm Türkiye’de yayında. Eğlenceli, dopdolu ve capcanlı müziklere, söyleşilere ve sohbetlere tek frekanstan ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kaliteli vakit ise; istediğiniz mükemmel anlar yaşamaktan öteye gitmeyecekse, hemen Radyo FM 23’ü açarak, kulak verin.

Elazığ FM 23’e istek göndermek için 23 yaz boşluk bırak mesajını yaz 3969 a gönder

Frekans Bilgisi

FM 23 Elazığ radyo frekansları 88.8 ve 93.5’tir Mevcut frekans ek olarak internet ile de canlı dinlenebiliyor. Üstelik şuan bulunmakta olduğunuz web adresimize mobil cihazlarınız ile bağlandığınızda bile kesintisiz online dinleyebilirsiniz.

Kaynak FM 23 Elazığ, Resmi Web Sitesi: http://www.radyofm23.com/


Adres: İstasyon Caddesi Polat İş Merkezi Kat:7 Elazığ
Telefon: 0424 237 50 02
Mail: istek@radyofm23.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın