Radyo Dinle

Radyo Alaturka

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo Alaturka
Kategori TSM
İletişim info@radyoalaturka.com.tr

Radyo Alaturka Dinle

Radyo Alaturka, Kültürümüze ve öz müzik zevkimize sadık kalarak geniş kitlelere TSM'ni sevdirmeyi amaçlamıştır. Alışılmışın dışında genç kitleye yaptığı kaliteli yayınlar ile, Türk Müziği'ni sevilmesine ön ayak olmuştur. Türkiye'de TSM formatında yayın gerçekleştiren sayılı radyolardan olan Radyo Alaturka, 2006 tarihinde kurulmuştur ve bu zamana kadar kaliteli ve kensintisiz yayın yapmaya özen göstermiştir. Türk Sanat müziği, Klasik Türk Müziği dalı altında yıllardır dinleyicilerine yayın yapmaktadır. Radyo Alaturka dinledikçe kendinizi iyi hissedebileceğiniz, kaliteli ve kendinizi ortak ruhta hissedebileceğiniz radyolardan birisidir.

Canlı Radyo Alaturka Dinle

Canlı Musiki, Anadolu Rüzgarı, Sihirli Sandık, Seyr-i İstanbul, Gönülden Nağmeler, Bir Sevdadır Şarkılar ve Şehrin Işıklarını isimlerini yaşıyan, Türk Sanat Müzği örneklerine ulaşacağımız gibi, Keyifli sohbetler ve bilgiyi içeren yapılara da olanak sağlamaktadır.

Geçmişten Bugüne Sevdiğiniz Parçalar, ilkesi ile radyoculuk hayatına başlayan Radyo Alaturka, sloganını değiştirmeye gerek duymadan aynı şekilde bir birinden özel radyo yayıncıları ve programları ile siz dinleyicilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Merkezi İstanbul'da olmasıyla birlikte, İstanbul'dan canlı Radyo Alaturka dinlemek isteyen dinleyicileri için karasal yayını da mevcut olduğu ve 91.0 frekansı sayesinde ulaşabilirliği mevcut olan Radyo Alaturka FM, Alaturka ifadesinin tamamen doyurucu bir yapıya ve mükemmel bir yayıncılık anlayışına sahiptir. Bunun yanı sıra yayıncı kadrosu olarak da büyük ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Tuğba Saraçlar, Seçil Süslü, Akın Altıntaş, Gürsel Yeğenoğlu, Aşkın Tuna, ve Kübra Kaçmaz gibi birbirinden önemli yayıncılar ile programlara can vermeyi hedeflemektedir.

Ayrıca sitemiz üzerinde tüm mobil cihazlarınız ile Canlı Alaturka Mobil dinleyebilirsiniz. 

https://radyodinlesene.com/canli-radyo-alaturka-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı. 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın