Radyo Dinle

NTV Radyo

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim NTV Radyo
Kategori Haber ve Spor
İletişim ntvradyo@ntv.com.tr

NTV Radyo Dinle

NTV Radyo, Doğuş Yayın Grubuna bağlı olan Türkiye’nin en büyük haber radyosu olarak bilinir. 2001 yılında kurulmuş olan radyo hayatımıza döndüğü günden bu zamana kadar da Ulusal çapta yayın yapmayı ilke edinmiştir.

NTV radyo ekonomik konulara ağırlık vermesinin yanı sıra günlük siyasi konular ve bölgesel haberlere varıncaya kadar her hususa değiniyor olması ise radyonun büyüklüğünü her geçen gün daha da güçlendirmektedir. NTV radyo kültür sanat konularına da önem veren bir radyodur. Kaliteli yayıncılık ilkesini benimsemiş olan radyonun toplamda 53 farklı merkezde farklı frekansları vardır. Dinleyicilerine daha kaliteli yayınlar sunabilmek adına frekanslarını güçlü tutmaya özen gösteren radyo gün boyunca haber kuşaklarını da sunuyor.

NTV radyo haber yayınlarının dışında BBD ve ABD’den almış olduğu haberleri de dinleyicilerine ulaştırabilmektedir. NTV radyonun sunmuş olduğu programlar arasında sporda yer alıyor. Spor konusunda da yine aynı şekilde Türkiye liglerinden tutunda yabancı lig maçlarına varıncaya kadar her türlü maçlar ve sporlar hakkında bilgilere yer veriliyor.  

NTV radyo müzik yayınlarıyla ilgili olarak da diğer radyolardan daha farklı hareket ediyor. NTV radyo müzik konusunda haftasonlarında klasik müzik, caz müziği gibi özel programlar düzenliyor. Müzik konusunda güzel parçalara yer veren radyo sanatçılar hakkında da merak ettiğiniz bilgilere yer veriyor.

NTV Radyo Haber Kuşakları Nasıldır?

NTV radyonun haber kuşaklarına baktığımızda oldukça fazla seçenek var. Haftaiçi yarım saatte bir haber yayınlanırken haberler ise NTV televizyonuyla ortaklaşa olarak düzenleniyor. Radyo haberseverleri haberlerle buluştururken aynı zamanda gerçek ve doğru haberlere de yer veriyor.

Kaliteli bir haber yayıncılığı yapıyor olmak doğru haberciliği ön planda tutarken aynı zamanda da geniş bir ekiple hareket etmeyi zorunlu kılar radyonun NTV destekli olması ise beraberinde haber ve muhabir sıkıntısı çekmemesine imkan sağlıyor. NTV televizyonu radyoyu haberlerle desteklerken ana haberler ve gündem haberleri de yine ortak yayın üzerinden dinleyicilere ulaştırıyor.

NTV Radyo Canlı Dinle

NTV radyo canlı dinlemek istediğinizde sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sitemiz internet bağlantınızın olduğu her yerden ve her cihazdan en kaliteli şekilde dinlenebiliyor.

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın