Radyo Dinle

Mamaş FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Mamaş FM
Kategori Türkü

Türkü Radyo Dinle

türkü radyo dinle
Nezih bir ortamda, en kaliteli yayınlara ulaşmak isteyenler ve Türk kültüründen parçalara ulaşmayı hedef edinenlere hitap eden Türkü Radyo, isminden de anlaşılacağı gibi, Türkü ağırlıklı müzikleri ile kaliteli bir yayıncılık anlayışı benimsemektedir. Anadolu’nun kalbinden gelen mükemmel Türküleri insanlarla buluşturarak, her zaman mükemmel ve kaliteli dinlemeye olanak sunan Türkü Radyo, karasal yayın yapmamakla birlikte, sadece web üzerinden Türk Halk Müziği dinleme fırsatını sunmaktadır. İnternet sayfası üzerinden birçok olanağa kavuşmanızın yanı sıra, kaliteli bir şekilde Türkü şölenine, sohbetlere ulaşmanızın da yolu açılmaktadır.

türkü radyo

‘Türkülerin Doğru Adresi’ sloganıyla çıkılan bu yolda, uzun yıllardır mükemmel Türküleri Türkü dinlemeyi severlerin kulaklarıyla buluşturduğu gibi, zaman zaman yapılan etkileyici program ve konuşmalarla da farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Seher Yeli, Güldeste, Türkü Hayattır, Dost Kervanı, Yiğidin Türküsü ve Zeytin dalı gibi kendine has tasarlanıp, sürekli olarak Türkü dinleyicisine özel şölenleri ve sohbetlerinin yer aldığı programların yanı sıra, Derya Kızılgöz, Devran Yıldız, Harun Yiğit ve Hülya Bakır gibi kaliteli yayıncılara da canlı yayınlarda yer verilmektedir. Her programla farklı bir amaca ve güzel sohbetlere erişeceğiniz gibi, web sitesi üzerinden istediğiniz gibi yayına katılabilir, istek parçalarınızla yayına can verebilirsiniz.

Dinlemek istediğiniz şey Türkü ise, ilk tercihiniz olacak Türkü Radyo, Türk insanının ihtiyacı olan mükemmel Türkülerimizin kulaklara ulaşmasında büyük bir rol oynamaktadır. İstenilen her an harika bir Türküye ulaşarak, kendinizden; Anadolu’muzdan bir parça bulacağınız gibi eşsiz tasarım ve kaliteli yapısıyla da web sitemiz üzerinden Türkü Radyo dinleyebilirsiniz.

Henüz karasal yayına geçmemiş olması, herkesin ulaşamaması anlamına gelmemektedir. İstenildiği zaman web üzerinden yada Türkü Radyo mobil dinlenme şansına erişeceğiniz bu kaliteli radyo ile kazanacaklarınız arasında Türkülerle işlenmek istenen her türlü detay bulunmaktadır. İstediğiniz gibi şekil alan, harika anlarınızı, mükemmel duygusal anlarınızı ve aşk dolu dakikaları yaşamak için seçim yapmanız gerektiği zamanlarda karşınıza çıkan Türkiye’nin en kaliteli Türkü Radyosu olan bu radyoda, hiçbir zaman sıkılmayıp, her an gerçek manada kaliteye ulaşacaksınız. Bu frekansa alternatif olarak yine bir Türkü radyosu olarak görev almış, Radyo Türkülerle Türkiye dinleyebilirsiniz. Geçmişiniz yaşayacağınız, her zaman en doğru müziğe ulaşacağınız ve kafanızı dinlemek istediğiniz zamanlarda da ulaşabileceğiniz bu mükemmel tasarımla beraber, istediğiniz gibi Türküye doyabilir, vaktinizi dolu dolu geçirmenin tadını çıkartabilirsiniz. Türkü Radyo dinleme sitelerinde yer alan ziyaretçi defterine notlarınızı düşebilir, beğenileriniz ile daha kaliteli canlı yayın anlarına ulaşacağınızı, kendinizden bir parça isteyerek değişik hazlara erişebileceğinizi de asla unutmayın.

Her türlü mobil playerle çalışmayı sürdürebilen mükemmel tasarım ve eklentileri sayesinde, dilediğiniz gibi Winamp üzerinden de dinleme olanaklarına erişebilirsiniz. Türkü Candır sözünün tam anlamıyla karşımıza çıktığı Türkü Radyo FM, gerçek manada kültürümüze ve geçmişimize önem veren bir yapıya sahiptir. Her kesimden insana mükemmel bir hissiyat ve kaliteli anlar yaşatacak olan eşsiz yapısıyla, müzik kültürünüzü tam anlamıyla değiştirmek ve Türkü dinlemeye olan bağlılığınızı arttırma amacındaki Türkü Radyo, sizlerden de birer parça barındırmaktadır. Hemen canlı dinlemek için, mobil dinle tercihleri veya web sitesini kullanabilirsiniz.

Türkü Radyo dinle. Türkü Radyo canlı dinle

Kaynak Türkü Radyo, Resmi Web Sitesi: http://turkuradyo.net

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın