Radyo Dinle

Çorlu FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Çorlu FM
Kategori Pop
İletişim corlufm@corlufm.com

Hakkımızda

1993 yılında kurulan radyomuz kurulduğu günden bu yana tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve çağın tüm gereksinimlerine ulusal radyolarla eş zamanlı olarak cevap veriyor.

Ülkemizin tam otomasyon sistemine geçen ilk yerel radyoları arasında yer alan Çorlu Fm, bölge halkını RDS (Radyo Data Sistemi) ile tanıştırdı. Çorlu Fm, sistem sayesinde şarkının şarkıcının, bestecinin isimleri ve albümlerin kaç yılında yayınlandığına dair bilgileri de dinleyicileri ile paylaşmaya devam ediyor.

RDS sayesinde Türkiye genelinde bir ilk olarak, T.C. Merkez Bankası döviz kurları ve çapraz kurlarının dinleyicilere aktarımını gerçekleştiren Çorlu Fm, dünya radyolarında ve ulusal televizyonlarda kullanımı tercih edilen RCS’ i kullanan Türkiye’ de ilk yerel radyo olmayı da başardı. 365 gün, 24 saat kesintisiz yayın garantisi olan ve şarkıları, tüm dünyada kabul gören ticari tek yayın formatı olan MPEGİ-LAYER 2 formatında yayınlayan Çorlu Fm, dinleyicilere kaliteli ses sunumunun yanında reklam verenleri için de özel raporlama seçeneklerini bünyesinde barındırıyor.

Dünyada “Yayın Prosesörü” tanımını yaratan Orban Ses İşlemcisi ile dinleyicilerine daha kaliteli bir ses anlayışı sunan Çorlu Fm, yerel radyoculuğun sınırlarını zorluyor ve sahip olduğu teknolojilerle dünya radyoları ile yarışıyor.

Yayınladığı saat başı haberlerle bölge gündemini dinleyicilerine aktaran Çorlu Fm, bölgenin tek canlı yayın aracına sanip olup, pek çok etkinliği yerinden izlemeyi ve dinleyicileri ile paylaşmayı sürdürüyor.

Misyonumuz

Kamuoyunun ihtiyaç duyduğu motivasyonu, kaliteli müzik anlayışı ve güncel haberleri ile sağlayan, rekabeti anlak kuralları çerçevesinde yürüten ve teknolojik değerlerin hızla değiştiği radyoculuk sektöründe tüm yenilik ve gelişmeleri dünya ile aynı anda takip eden, ticari kazanımlar elde etmek adına sanip olduğu sosyal sorumluluklardan ve ilkelerden feragat etmeyen, kadrosunu yalnızca eğitimli Kişilerden değil aynı zamanda radyoculuğu bilen ve ülkesini seven kişilerden oluşturan bir yayıncı olmak

Vizyonumuz

Sosyal duruşumuz ile kamuoyunu yönlendirmek, bilgi birikimimiz ile ülkemizin en genç sektörlerinden olan radyo-televizyon yayıncılığının dünyadaki etik kuralları çerçevesinde şekillenmesini sağlamak milli değerlerimize yakışır nitelikli işgücü yaratmak

Temel Değerlerimiz

Bu ülkeyi ve bu milleti çok seviyoruz. Bizim için her yeni gün, bu ülke için üretilecek yeni değerlerin günüdür.

Durum ve şartlar her ne olursa olsun Türk toplumunun ahlaki kurallarına ve geleneklerine gönülden bağlı kalırız.

Saygınlığımızı ve marka değerimizi, ticari kazanımların çok üstünde tutarız.

Söyleyecek lafımız varsa susmayız; eşimizin ve dostumuzun tarafını tutmayız.

Çorlu Fm, çok büyük ve köklü bir ailedir. Her bir dinleyenimizi, ailemizin bir üyesi kabul ederiz. İsteklerini ve eleştirilerini önemser, neşe ve üzüntülerinin ortağı olmak isteriz.

Reklam verenlerimiz, para kaynağımız değil, çözüm ortağımızdır.

 

Müziği çok severiz ancak, sadece bizim yaptığımız gibi kaliteli bir şekilde yayınlanır ve özenle seçilirse dinleriz.


Adres: Cumhuriyet Meydanı Bilgin Pasajı A Blok D.17 Çorlu Tekirdağ
Telefon: 0 282 652 73 23
Mail: corlufm@corlufm.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın