Radyo Dinle

Bozkurtlar Fm

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Bozkurtlar Fm
Kategori Türkü
İletişim radyobozkurtlarfm@hotmail.com.tr

Bozkurtlar FM Dinle

bozkurtlar fm

Tamamen farklı bir tema üzerine kurulmuş ve amacı ülkü doğrultusunda yayınlar yapan radyo Bozkurtlar FM, 2009 yılında yayın hayatına başlamıştır. Türk müziği ve Türkçülükle ilgili her türlü müzik ve değere değinmesiyle birlikte, her zaman etkileyici programlar ve programcılarıyla kayda değer canlı yayınlara sahiptir. Birbirinden değerli Türkistan sanatçıları ve şarkılarını yayınlayan, programlarında daima en etkin sanatçıları ve söyleşileriyle ön plana çıkan Bozkurtlar FM, keyifli ve yapıcı tavrıyla ön plana çıkmaktadır. ‘’Sizin Sesiniz – Sizin Radyonuz’’ sloganıyla da anlaşılacağı gibi; halk için en iyi tavrı ortaya koyan bu radyoda, Türk ve ülkücü müziklerine kesintisiz olarak ulaşabilir, ruhunuzu en iyi şekilde besleyebilirsiniz. Karasal ve frekans yayınları bulunmayan, en azından şimdilik yalnızca web üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. İsteklerinizi ve dileklerinizi whatsapp üzerinden ve diğer tüm iletişim kanallarından sunarak, kendi düşüncelerinizi de yöneticilerle paylaşma fırsatına erişebilirsiniz.

radyo bozkurtlar fm

Oldukça başarılı bir siteye sahip olan Bozkurtlar FM ile Türk ruhunu ortaya koyan müzikleri dinlerken sizlere yarar sağlayacak kaynaklara da ulaşmanıza olanak sağlıyor. Ozanlara, haberlere, Türk destanlarına, İslamiyet hakkında bilgilere, Milli Mücadele ruhuna ulaşacağınız bilgiler, en iyi köşe yazıları ve incelemelerle birlikte kullanışlı zengin yapıya sahiptir. Aynı zamanda radyo içinde yapılan söyleşilere katılan önemli isimlerle birlikte de, en iyi incelemelere ulaşabilirsiniz. Farklı zamanlarda ve önceden haber vermek suretiyle gerçekleştirilen programları takip edebilirsiniz. Her zaman bilgili programcılara ve yayıncılara erişebileceğiniz Bozkurtlar FM, oldukça kararlı bir yayın akışına sahiptir. Türkistan’ın sesi olarak kendilerini tanıtmaları ve bu doğrultuda şarkılara yayınlarında yer vermeleriyle ülkü sahibi insana hitap etmesini sağlıyor. Bu nedenle sadece belli bir kesime yoğunlaşan ve amaç doğrultusunda ilerleyen Bozkurtlar FM, içinizi ısıtacak programlara sahiptir.

Kesintisiz yayınları ve 24 saat boyunca en iyi ülkücü Türk şarkılarına ve Türkülerine ulaşabileceğiniz bu radyoda, hiçbir zaman sıkılmayacaksınız. Resmi sitede belirtilen bağlantıyı kullanarak sitenize ekleyecek eklentiye ulaşabilir, web üzerinden rahatlıkla yayınlara katılabilirsiniz. Birbirinden önemli halk ozanlarını, şarkıcıları ve önemli kişileri programlarında bulundurmalarıyla dikkat çeken bu ülkücü radyoda, sizlerde değerli vaktinizi düşünmeden geçirebilirsiniz. Sıkılmadan ve yorulmadan dinleyebileceğiniz müzikler haricinde bilinçlendirici programları ile ön plana çıkan bu frekanstan memnun kalacaksınız. Mükemmel zamanlar için Bozkurtlar FM radyosu avantajlarına ulaşabilirsiniz.

Frekans Bilgisi

Ülkücü radyo Bozkurtlar FM dinleyicilerine henüz bir frekans ile seslenmiyor. Bu nedenle ülküsüne bağlı bu radyo yönetiminin size sunduğu ülkücü müzikleri Bozkurtlar FM resmi sayfasından yada şuan canlı dinlemekte olduğunuz sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Resmi Web Sitesi: http://www.bozkurtlarfm.com


Telefon: +90 544 640 40 40
Mail: radyobozkurtlarfm@hotmail.com.tr

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın