Radyo Dinle

Akra FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Akra FM
Kategori İslami

Akra FM Dinle

Yayın hayatına 1993 yılında başlayan Akra FM yıllardır en çok takip edilen ulusal radyo kanallarının arasında yerini almaktadır. Hayata geçtiği günden beri İslami, Dini bir durak olma özelliğini koruyarak kesintisiz bir şekilde yayın vermeye özen göstermiştir. Hayata farklı bakmanıza olanak sağlayacak ibretlik hikayelerin, insan olmanın gerekliliğini anlatan kelamları ve ilahi sohbetin gönüllerin huzur bulduğu yayınların öncüsü haline gelmiştir. Siz değerli dinleyicilerin merak ettikleri dini konuları da bu stüdyo da cevaplandırıyorlar. Akra FM'nin dinlenme oranın ve yükselen ivmelenmesinin nedeni siz dinleyenlerinin ilgisini ve güvenini kazanması açık bir göstergesidir. Merkez stüdyosu Küçük Çamlıca'da bulunan Akra FM " İnsanlığın iyiliğe ve güzelliğe çağıran radyo " sloganıyla hizmetinizde.

Canlı Akra FM Dinle

İslamiyetin temel felsefesi olan iyi ahlak, dostluk, kardeşlik gibi barış felsefelerinin genel yayın ilkesi olarak kabul etmiş olan Akra FM yanı sıra İslami tebliğ görevini de onur ve gururla yerine getirmenin mutluluğu yaşamakta. Peygamber efendimiz SAV'ın yolunda İslam'ı yayan davet eden aynı kimlikte olmanın kutsal bir davanın neferi olmak bu kanalın en büyük gurur kaynaklarından biri. İslami kategoride programlarını sunurken teknolojik güncel tüm nimetlerinden faydalanan Akra FM, Türkiye genelinde 210'ü aşkın antene sahiptir. Bir çok il ve çevresine ait karasal yayını yapan bu radyo tüm Anadoluyu kucaklamış durumdadır. Ayrıca dijital yayını sayesinde dünyanın her yerinden canlı Akra Fm dinleyebilmektesiniz. Bu durum dünya ya yapmış olduğu canlı yayınları ile Akra FM'i global alanda İslam neferi ilan etmiştir. Ayrıca gündeme dair haber ve programlarıyla takipçilerine özel hayata dair sosyal, siyasi ve kültürel her anlamda ki bilgiyi şeffaf ve tarafsızlık ilkesi ile siz değerli dinleyicelerine ulaştırıyor. Hayata gerçirdiği programlar ve projeler sayesinde Akra FM adeta bir Diyanet Radyosu görevini üstleniyor.
 

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm mobil cihazlarınız ile Canlı Akra FM dinleyebilirsiniz. 

https://radyodinlesene.com/canli-akra-fm-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı. 

 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

SEVİM tarafından 2021-02-27 00:55:54 tarihinde gönderilmiştir.

Sağduyunun sesi Akra fm çok severek dinlediğim aynı zamanda bilgilendiğim bir radyo. Dinlediğiniz anda farkını fark ettiriyor

Hatice tarafından 2021-04-19 13:13:39 tarihinde gönderilmiştir.

Hayırlı ramazanlar çok güzel bir radyo.

Yorum Yapın