Radyo Dinle

A Haber Radyo

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim A Haber Radyo
Kategori Haber ve Spor
İletişim info@radyoturkuvaz.com.tr

A Haber Radyo Dinle

A Haber Radyo, Turkuvaz radyolar gurubuna dahil olan İstanbul merkezli bir haber kanalıdır, ayrıca ülkemizin her bir köşesinden rahatça dinleyebileceğiniz ulusal bir radyo kuruluşudur. Halka ' Haberin Radyosu ' şeklinde seslenen A Haber Radyo, siz dinleyicilerine şeffaf haberler sunmaya özen gösteriyor. Global ve yerel tüm gündemi ilgilendiren haber niteliği taşıyan tüm hadiseleri bu radyo kanalını takip edebilir ve sitemiz üzerinden canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Tüm Yurt genelinde haber kategorisinde çok fazla dinleyicisi bulunan bu radyo kanalı, canlı yayın geçmişi ve tecrübesi ile en şeffaf en doğru bilgileri en kısa zamanda ulaşmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca televizyon kanalı olarak yayın yapan ATV'nin 7/24 radyo haber uzantısı olarak hizmet vermekte. A Haber Radyo'nun asıl başarısının sırrı arka plan da neden der dediğinizi duymaktayım, kardeş frekans olarak bilinen Radyo Turkuvaz da aynı ekibin çalışmasından ötürü başarıda başarıya koşmakta.

A Haber Radyo, Fatih Belediyesi'nin düzenlediği ' Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri ' gecesinde radyo programcılarını ve programlarını değerlendirerek, dinleyenler tarafından oylamaya uygun görüldü. Akabinde 11 Şubat 2016 yılında düzenlenen ödül töreninde 2016 senesinin en çok dinlenen ve en iyi haber radyosu dalında oy verenlerin en çok oyunu almayı başardı. Dinleyicilerin puanlaması ile oylama neticesinde haberci ve habercilik kulvarında ödüle layık görüldü, kanal bu şekilde başarısını da tescillemiş oldu. 

Canlı A Haber Radyo Dinle

Objektif, deneyimli, ilkeli ve şeffaf habercilik anlayışlarıyla en son haberleri bu haber kanalından canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Olan biten tüm gelişmeleri, sıcağı sıcağına siz değerli dinleyicilerimize ulaştırmaya görev edinmiş olan A Haber Radyo, hiç bir konuda habercilik ilkelerinden taviz vermiyor. Bunun yanısıması olarak her geçen gün dinleyici sayılarını artırmakla beraber canlı yayın reyting rekorlarına da doymamaktadır. Yayınları ile halkın ilgisini toplayan bu haber kanalı karasal olarakta bir çok şehirde hizmet vermektedir, sizler için frekansları aşağıda paylaştık. 
 

A Haber Radyo Frekans Bilgisi ;

ADANA: 97.8
ADIYAMAN: 97.0
ANKARA: 99.7
ANTALYA: 102.0
ANTALYA: 102.0
AYDIN: 94.5
BALIKESİR: 106.8
BİLECİK: 98.2
BURSA: 88.8
ÇANAKKALE: 88.8
DİYARBAKIR: 90.0
EDİRNE: 104.3
GAZİANTEP: 88.8
İSTANBUL Merkez: 90.2
İZMİR Çeşme: 88.3
İZMİR Merkez: 104.3
KOCAELİ : 88.8
MALATYA : 104.3
MANİSA : 92.2
MUĞLA Merkez: 93.7
MUĞLA Bodrum: 96.5
MUĞLA Göcek: 90.5
MUĞLA: 90.3
NİĞDE: 99.9
ŞANLI URFA : 100.2
TEKİRDAĞ: 104.4
TOKAT: 104.0
UŞAK: 105.0
YOZGAT: 94.2

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm mobil cihazlarınız ile Canlı A Haber Radyo dinleyebilirsiniz. 

https://radyodinlesene.com/canli-a-haber-radyo-dinle

Türkiye'nin En Büyük Canlı Radyo Dinleme Ağı. 

 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın