Radyo Dinle

74 Bartin FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim 74 Bartin FM
Kategori Slow

74 Bartın FM Dinle

74 Bartın FM dinle. 74 Bartın FM canlı dinle

74 Bartın FM, Bartın’da sadece internetten yayın yapan yerel radyo istasyonudur. Batı Karadeniz genelinde dinleyecileri ve takipçileri bulunan 74 Bartın Fm 2012 sonlarında kurulmuştur. Yayın formatı genel olarak arabesk-fantezi olsa da karma yapıya da sahiptir diyebiliriz.

74 Bartın FM, “Gurbetçilerin Sesi”, “Ses Ver Bartın” gibi sloganları ile Bartın ve çevresinde geniş bir dinleyici kitlesine hakimdir. Bazen de “İnternetteki Batı Karadeniz Fırtınası” sloganını kullanan radyonun Bartın’da fiziki bir fm vericisi yoktur.

Yayınlarını internet üzerinden dinleyicilerine aktarmaktadır. Sitemizden kesintisiz olarak 7 gün 24 saat keyifle dinleyebileceğiniz radyonun iletişim bilgileri site şöyledir;

74bartinfm.com

facebook.com/74bartinfmm

Radyo hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak veya şarkı isteklerinizi iletmek için resmi sitesine gidebilirsiniz.

74 bartın fm, 74 bartın fm canlı, 74 bartın fm canlı dinle, 74 bartın fm canlı yayın, 74 bartın fm dinle, 74 bartın fm hakkında, 74 bartın fm online, 74 bartın fm yayını, 74 fm bartın, bartın fm, bartın fm dinle, bartın radyo dinle, bartın radyoları, bartın radyosu, radyo 74, 74 Bartın FM frekans, 74 Bartın FM winamp ile dinle

Kaynak 74 Bartın FM, Resmi Web Sitesi: http://www.74bartinfm.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın