Radyo Dinle

Baba Radyo

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Baba Radyo
İletişim bilgi@babaradyo.com

Baba Radyo Dinle

İnternet üzerinden dinleyicilerine hizmet veren Baba radyo, yayın politikasıyla kaliteli yayıncılığa sahiptir. Radyo içerisinde mükemmel şarkılara ve programcılara yer verirken kaliteli yapımlara sahip olan arabesk ve fantezi şarkıları da dinleyicilerine ulaştırıyor.

Radyonun en çok dinlenen programlarından olan Ahmet’le baba Nağmeler, Ahmet Akkuş tarafından sunuluyor. Radyo içerisinde yayınlanan programlardan bir tanesi de Jale Şengün ile Jale Devri programı oluyor.

Radyo kullanıcılarına eskiden yalnızca internet sitesi ve karasal yayın üzerinden ulaşmaya çalışırken kendisini geliştirerek son dönemlerde Uydu üzerinden de her eve ulaşabiliyor. Radyonun en önemli özelliklerinden birisi de damar ağırlıklı şarkılara yer veriyor olmasıdır. Damar ağırlıklı parçalar yukarıda da belirtilmiş olduğu gibi arabesk ve fantezi müziklerinden oluşuyor. Bu tarz müziğe damar denilmesinin en önemli nedeni ise insanı hüzünlendiren, geçmişe götüren yaşadığı sorunların alttan çıkıp yukarılara kadar getirilmesine neden olmasıdır. Yani kimin ne zaman canı sıkkın olsa, psikolojisi bozuk olsa damar şarkılara ağırlık veriyor.

Baba Radyo Canlı Dinle

Baba Radyo adından da anlaşılacağı gibi baba parçalara yer veriyor. Arabesk müziğinin kral isimlerinden olan Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur gibi sanatçılar radyonun günlük olarak yer verdiği isimlerden oluşuyor.

Eğer sizde canlı damar bir radyoya ulaşmak istiyorsanız o zaman sitemiz üzerinden yapmanız gereken tek işlem Baba Radyo araması yapmak olmalıdır. Radyonun frekansı bulunduğu yere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle her yerden radyoya ulaşabilmeniz ancak internetten ya da sitemiz üzerinden olması gerekir. Cebinizdeki mobil cihazlarınız radyo dinlemek için yeterli olduğundan dolayı sitemize girdiğinizde hangi radyoları dinlemek istiyorsanız onu açmanız yeterli olacaktır.

Türkiye’de en çok dinlenen bazı müzik tarzları vardır ve bunların en başında da arabesk ve fantezi müzikleri gelmektedir. Sitemiz üzerinde her iki tarzı da bulabileceğiniz birden fazla radyo kanalı mevcuttur. Sizde kaliteli bir yayın dinlemek istediğinizde hemen sitemizi açabilirsiniz.

Baba Radyo herkes tarafından bilinmiyor olsa da dinlenildiğinde bağımlılık yaratabilecek olan kaliteli yayıncılık ilkesine sahip radyolar arasında yer almaktadır.

 

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın