Radyo Dinle

Anadolunun Sesi Radyo

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Anadolunun Sesi Radyo
Kategori Arabesk
İletişim info@anadolununsesi.tc

Anadolunun Sesi Dinle

anadolunun sesi

Efem Medya Kuruluşu olan Radyo Anadolu’nun Sesi Radyosu, mükemmel biçimde insanların arabesk ve fantezi müzik ihtiyacına hitap etmek için kurulmuş bir radyodur. Daima kaliteli müzik ilkesiyle çıkılan yolda ilerlemeyi hedefleyen bir radyodur. Kaliteli yayınlarının yanı sıra; yayıncılarının saygısı ve dinleyicilerle olan mükemmel sohbetleri ve iletişimleriyle de ön plana çıkmaktadır. Web radyosu olarak başlayıp, aynı şekilde yoluna devam eden Anadolu’nun Sesi Radyo, Anadolu’nun her noktasına ulaşmak, mükemmel müzik keyfini insanlara sunmak için kurulmuştur. Radyo slogan olarak “Türkiye’nin radyosu Anadolu’nun Sesi” cümlesini kullanmaktadır.

Radyoda bulunan programlar arasında, Bir Gecenin Efsanesi, Nazmiye, Cihan’la Günaydın Mesajları, Melike Lena, Kaptan Şahin, Cihan’la Sizin Seçtikleriniz ve Özcan Beylan’la Son Durak yer almaktadır. Hepsinde birbirinden güzel sohbetler, söyleşiler ve kaliteli yayınlar yer alırken, arabesk ve fantezi alanında da müziğe doyacaksınız. Yayın olmadığı zamanlarda da, Anadolu Mix oto yayınıyla birlikte, en iyi seçilmiş parçalar sizlere sunuluyor. Bununla birlikte, düzenli olarak ünlü konukların da misafir edildiği Radyo Anadolu’nun Sesi’nde, Ferman Toprak, Deniz Toprak, Aysun Kaya gibi isimlere kulak verebileceksiniz.

Ayrıcalıklı sohbetler, kaliteli konuklar ve dur durak bilmeden devam eden müzik yayınları sayesinde, istediğiniz gibi eğlenebileceksiniz. Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamayla da kolaylıkla kulak verebileceğiniz bu radyo, web üzerinden de canlı yayınlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Gülay EFE’nin Yönetim Kurulu Başkanı olduğu, Sorumlu Genel Müdürü’nün ise, Aliye Kalmış Şimşek olarak belirlenen bu eşsiz müziklerle süslenmiş olan radyoda, kaliteli zamanlar geçirmeniz bekleniyor.

anadolunun sesi radyosu

En güzel parçalarınızı istekler ve mesajlarınızla birlikte sunacağınız programı renklendirebileceğiniz gibi; kendi duygu ve düşüncelerinizle de çeşitli vakitlerde birliktelik sağlayabileceksiniz. En damar şarkıların, fantezi anlamında isteklerinizin de yer aldığı Radyo Anadolu’nun Sesi, tüm Anadolu’ya hitap eden, samimi ve gerçekçi sohbetleriyle de müzikten daha fazlasını sunuyor. Dilediğiniz gibi dinleyebileceğiniz, istediğiniz her zaman yayınlara ulaşabileceğiniz ve özellikle Sosyal Medya üzerinden de iletişim kurabileceğiniz yayıncıları sayesinde, kolaylıkla keyifli anlar yaşayabilirsiniz. İstediğiniz müzik ve arabesk fantezi anlamında birer kesit ise; kesinlikle doğru yerdesiniz. Sizlerde mükemmel zaman için hemen radyonuzun sesini açın.

Frekans Bilgileri

Anadolu’nun Sesi radyosu frekans bilgileri aşağıdadır. Ancak frekansı internet üzerinden yada cep telefonlarınız ile mobil dinlemeye müsaittir. Anadolu’nun Sesi Tv kanalıda aktiftir. Kaliteli ve ilkeli yayın politikaları ile arabesk ve fantezi müzikte kulağınıza tek ses olmaya devam ediyor. Sayfamız üzerinden bu arabesk ve fantezi müzik kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

İstanbul 89.6
İzmir 102.0
Çeşme 101.3
Aydın 98.0
Kuşadası 88.0
Afyon 96.5
Muğla 104.8
Fethiye 98.0
Marmaris 102.0
Bodrum 96.2
Denizli 100.5
Kütahya 96.5
Manisa 91.9
Uşak 99.2
Balıkesir 90.9
Mersin 91.4
Antakya 104.5
İskenderun 90.2
Antalya 101.5
Alanya 107.5
Kemer 88.8
Kaş 87.9
Burdur 104.0
Isparta 91.2
Kahramanmaraş 97.8
Osmaniye 96.0

Kaynak Anadolunun Sesi, Resmi Web Sitesi: http://www.anadolununsesi.tc

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yapın